ПотеряласЯ Я...• 09 июля 2023
Житлове питання! Допоможіть вирішити!
Добрий день, шановні порадниці !
Допоможіть вирішити складне для нас питання !
Зараз живемо 2+2 (10 і 14 років) в однокімнатній квартирі 40 м2, м.Ірпінь, в центрі міста .
Планували після перемоги купляти більше житло, але встало питання, якщо купимо більшу квартиру/таунхаус (3 кімнати), то дітям вже не зможемо купити житло, нажаль. А так як діти вже підлітки, ще років 6-10 з нами проживуть і захочуть жити окремо, а нам з чоловіком велика квартира не буде потрібна.
В мене виникла така ідея : продати однушку в центрі і замість великої квартири, купити 3 однушки при в´їзді в Ірпінь (тут ціни трохи дешевші, ніж в центрі), купити в одному
ЖК, але в різних будинках / під´їздах, щоб дітям було комфортно, не поруч з нами ) Зробити ремонт і їх здавати, а собі знімати велику квартиру, або будинок/таунхаус ! Коли діти виростуть і будуть готові/ зможуть жити окремо і зможуть собі це забезпечити, віддати їм 2 квартири, а самим жити в однушці .
Як для мене це ідеальний варіант, а чоловіку не подобається, що будемо жити в чужому житлі на зйомі ) Але ж, якщо щось не сподобається, то завжди можна змінити квартиру і місце проживання, навіть поїхати жити в інше місто. Мені здається, це свобода вибору. Як ви вважаєте ?
Квартири під здачу думаю застрахувати і платити податок, щоб раптом що трапиться, легко можна було вирішити спірні питання в суді і т.д. Так би мовити, уберегти себе від проблем.
Дякую всім, хто візьме участь в обговоренні !
Всім гарного дня і мирного неба !
Результат:
вже голосів:
41 (57.75%)
Купити 3 однушки,самим знімати
22 (30.99%)
Купити велику квартиру/дім
8 (11.27%)
Результат
ПотеряласЯ Я...
• 09 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
В чем агрессия?
Или вам не нравится правда?
Вы готовите детей к жизни в однушках
Или вам не нравится правда?
Вы готовите детей к жизни в однушках
Ми готуємо більш легкий старт для життя дітей, якого в нас не було )
Вельми шановна• 09 июля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
У нас новий будинок , з видом на парк ) Школа біля будинку, базар , ТЦ все поруч.
А на окраїні, будинки на поймі річки , інфрастуктури поруч ніякої немає )
І ви плануєте там купити три квартири? Логіка? Бо три?, бо дешевше?
ГендиреХтор• 09 июля 2023
Пригвоздить всех своим надзором-квартирами в одном ЖК? У вас сыновья, да?
Снимать в Украине, где ты бесправный и хозяева будут приходить и смотреть как ты живешь или за сутки «предупредить», что пора на выход? Нееет.
Просто болталка• 09 июля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ніхто не каже, що 3 квартири будуть куплятися за рахунок тої що в центрі, це ж очевидно )
Будемо докладати гроші.
Автор, ніхто не знає, як буде далі.
З одного боку ви логічно все продумали, але я теж за тоц варіант, щоб зараз купляти своє житло, яке подобається, 1. дітям ще з вами жити і жити, навіть коли будуть студентами, то їм треба приїздити додому.
2. якщо одному з вас буде важко на зйомі, то його це буде постійно напружувати, а це може позначатись на стосунках
3. навіть для сім´ї з 2 осіб 1к квартира дуже незручна. Це батьківський дім, до вас будуть приїздити діти з сім´ями, та навіть двом дорослим необхідно мати свій простір.
Купляйте гарне житло і насолоджуйтесь!
Не намагайтесь все взяти під контроль і продумати, так ви не живете сьогодні
Купляйте гарне житло і насолоджуйтесь!
ПотеряласЯ Я...
• 09 июля 2023
Ответ дляФФФФристайла
Моя сестра 10 років здавала свою квартиру однушку і орендувала двушку з чоловіком і двома дітьми, збирала на свою трьошку. Купили в новобудові, зробили ремонт, на момент переїзду дітям було 12 і 17. Потім війна, молодший в Німеччині, а старший з дівчиною переїхав у Львів. Вони вдвох з чоловіком в тій великій квартирі, і вона каже, нащо те все було? Я це до того, що треба все зважити. Я б напевно вже зараз продала вашу однушку і купила велику двушку, в якій би жила з дітьми років 10, як ви кажете, і збирала дітям на однушки. На одну зібрали, купили, зробили ремонт, здали, і з цих грошей можна кредит на другу зразу брати. На зйомі особисто мені некомфортно, я рік прожила під час війни так, до цього на зйомі ніколи не жила, і мені не сподобалось.
Я цього і боюся, у знайомих так і було, пів життя збирали гроші, збудували будинок 250 м2, в якому жили вдвох з чоловіком, бо діти роз´їхалися. А з початком війни в будинок прилетів снаряд (Гостомель) , будинках нема, батькі лишилися без нічого
Наизнанку• 09 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
В чем агрессия?
Или вам не нравится правда?
Вы готовите детей к жизни в однушках
Или вам не нравится правда?
Вы готовите детей к жизни в однушках
а что их готовить, если они и так мордуются вчетвером в однушке?
те, кто говорят, что не надо напрягаться ради будущего детей, почему-то мимо ушей пропускают, что у этих детей и настоящего-то нет.
то есть и детство ненормальное - без своего уголка, стола и т.д., и будущее абы какое - вырос и гребись сам, сам заработай и пр.
зачем вообще с такой позицией рожать детей в мир?
ПотеряласЯ Я...
• 09 июля 2023
Ответ дляВельми шановна
На якій вулиці ваш будинок?
Так я вам тут і написала )
Наизнанку• 09 июля 2023
Ответ дляФФФФристайла
вы же понимаете, что это исключение? обычно люди своих 13-летних детей не отправляют в одиночку жить в чужую страну. как и 18-летние редко начинают жить с девушкой. с трудом представляю такие обстоятельства, но ладно.
сыновья же всегда могут вернуться в эту трешку. или нет? с глаз долой, из сердца вон?
ПотеряласЯ Я...
• 09 июля 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Вы не знаете сколько у вас детей? Что вы у меня это спрашиваете?
Я не вважаю двох дітей що це забагато. А ви так написали, наче в нас 6 дітей мінімум )
ПотеряласЯ Я...
• 09 июля 2023
Ответ дляФФФФристайла
Тим більше, чоловік ремонтами займається, і вас двоє, вы не одна. Я одна з сином, однушку продала, двушку купила, на матеріали кредит взяла, вже все віддала, живемо в новій чудовій квартирі. Автор, нехай у вас все вийде! Але те, що треба з однушки переїхати, це факт, дітям потрібен свій власний простір, хоч по пару метрів. Хай все складеться якнайкраще!
Дякую.
Я це все розумію !
Чудовий каламбур• 09 июля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Вряд ли ваши дети будут напрягаться.
Чудовий каламбур• 09 июля 2023
Ответ дляВельми шановна
И сдать за три копейки 😂😂😂😂
ПотеряласЯ Я...
• 09 июля 2023
Ответ дляГендиреХтор
В нас діти різного полу )
Ні за ким слідкувати не збираюсь )
Вельми шановна• 09 июля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Так я вам тут і написала )
Матір Божа 😂а що таке? Боїтеся терористів?
Просто цікаво стало у якому центрі ваша супер квартира. Це ж треба так боятися,що вулицю не назвати
ПотеряласЯ Я...
• 09 июля 2023
Ответ дляПросто болталка
Автор, ніхто не знає, як буде далі.
Купляйте гарне житло і насолоджуйтесь!
Дякую
Чудовий каламбур• 09 июля 2023
Ответ дляНаизнанку
Вы у меня спрашиваете?
Ну автору норм было пачку детей родить в однушке.
Надо было еще рожать
Ну а что
Надо было еще рожать
Ну а что
Рогнеда Карповна• 09 июля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Просто двое детей, может и не много. НО, двое детей в однушку, да ещё с двумя взрослыми, это перебор. Как вы этого не поймёте?
Вельми шановна• 09 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
И сдать за три копейки 😂😂😂😂
Та у автора якийсь свій зачарований світ. Все у неї не так ,як у всіх і все буде супер
Чудовий каламбур• 09 июля 2023
Ответ дляВельми шановна
Ага, фантазии сумасшедшей
ПотеряласЯ Я...
• 09 июля 2023
Ответ дляВельми шановна
Боюся скажених порадниць
ПотеряласЯ Я...
• 09 июля 2023
Треба було тему без анонімів робити, не писали б тут деякі пані )
Тумба-юмба• 09 июля 2023
Старшій дитині автора 14, це три роки і вступати кудись, навряд чи захоче кататися щодня з Києва до Ірпеня. Тому я за двушку зараз і збирати кошти далі. Навіть якщо потім діти роз´їдуться - вони завжди приїдуть у гості і матимуть окрему кімнату на цей час вже для своєї пари чи сім´ї. З власного досвіду - живемо у гарній двушці у хорошому районі обласного центру, старша дитина у 17 р. поїхала вчитися в Київ, почалася війна - опинилася в Ужгороді, зараз взагалі осіла у Львові і нікуди найближчі пару років не збирається. ЇЇ хлопець з Франківська. Є пропозиції роботи за кордоном, але відмовилася, бо хлопець невиїзний. От і де купувати дитині квартиру (гроші є)? Якщо одружаться - самі оберуть місто і район де хочуть жити і житло куплять на свій смак. Я профінансую і прослідкую, щоб все було оформлено правильно))) Найкраща подружка дочки з Бучі, то всі роки навчання в універі жила в гуртожитку, зараз знімає житло недалеко від роботи. Маю ще меншу дитину - теж поїде з дому спочатку на навчання і житиме де сама схоче, їй гроші на житло ще збираємо, тож вибір міста і всього іншого - за нею. Поки подобається Харків, але, як то кажуть, не на часі.
Вельми шановна• 09 июля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ви і під анонімом не можете вулицю написати, а кажете 😂
Рання пташка• 09 июля 2023
А не хотите свою однушку поменять просто на двушку в самом Киеве?чтоб всем было нормально добираться на работу учёбу
ПотеряласЯ Я...
• 09 июля 2023
Ответ дляВельми шановна
Не дає вам спокою моя вулиця )))
Тепер спати тиждень не будете )
ПотеряласЯ Я...
• 09 июля 2023
Ответ дляРання пташка
Жити в Киеві не хочу ні я, ні чоловік. Нам дуже подобається наш Ірпінь !
Робота і навчання в Ірпені, в Київ їздимо тільки по справах , раз в тиждень, буває і рідше.
Рання пташка• 09 июля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
У детей универ тоже в пригороде?захотят на дискотеку допоздна,как им гулять?потом работа/подработки,в городе больше возможности
ПотеряласЯ Я...
• 09 июля 2023
Ответ дляРання пташка
Діти поки в середній школі. Універ скоріш за все буде в Києві, в Ірпені є податкова академія, в Лісовій Бучі гуманітарний інститут. В Нємішаєво є аграрний інститут.
ПотеряласЯ Я...
• 09 июля 2023
Ответ дляВельми шановна
Да заради Бога. Ремонтуйте 😂
От реально, щоб даремно не спорити -
Напишіть ціну на квартири + ваш бюджет на ремонт . І скільки у вас грошей.
Оце буде предметом для розмови. А то так...
Я також багато чого роблю сама, але вище голови не стрибнеш.
Ви якісь підпільний мільйонер- на все є гроші і живемо разом в однокімнатній.
От реально, щоб даремно не спорити -
Ви спочатку питали скільки є грошей у нас, потім питали назву вулиці . Дивно, не знаходите ?