Бідося• 09 июля 2023
Краків. Що подивитись?
Будемо у Кракові один вечір. Жити плануємо близько до вокзалу. Головного. Далі- літаком. Куди можна сходити, прогулятися в місті? Які подивитися красиві місця ? Можливо парк? Щоб недалеко блукати в чужому місті.
Бідося
• 09 июля 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Идите в центр. Там все красиво,хватит на вечер.
Чи далеко центр від вокзалу? Скільки часу треба йти? Чи їхати транспортом? Якщо так, то яким?
ВсеПроВсехЗнаю• 09 июля 2023
Ответ дляБідося
Вокзал в центрі, подивиться на мапі
короткопамятна• 09 июля 2023
Вокзал рядом с историческим центром , там как раз будет достаточно времени погулять )
Ответ дляБідося
До площі Ринок від залізничного вокзалу хвилин 5-7 пішки. Да замка Вавель, хвилин 20. Але Вавель десь до 18 працює.
Погуляйте по центру, можа відвідати інтерактивний історичний музей, що знаходиться під площею Ринок. Зайти у дворик Ягелонського університету. Десь скуштувати місцеву кухню, закладів багато, можу порадити ’Хлопське їдло’.