LotusA• 09 июля 2023

Была тема в январе 2022 о знаках

Кто помнит? Не могу найти.
Хочу перечитать.
Когда флаг в Харькове порвался, когда крест упал в Киеве , в Мариуполе тоже вроде что то было. По поиску не ищет.
Mazhar21• 09 июля 2023
Ответ дляLotusA
На инаугурации п...ла не поднялся флаг их, дергали,дергали и так оставили висеть не до конца поднятый.
Значит,что власти он уже не имеет и уйдет плохо
Хороший знак
Манула• 09 июля 2023
А пам´ятаєте про напад на 2-х випущених голубів під час молитви за Україну у січні 2014?
автор LotusA • 09 июля 2023
Ответ дляМанула
https://www.youtube.com/watch?v=pApB3oTofhY
Да, було таке.
Але вже майже 10 р минуло
лара89• 09 июля 2023
Ответ длямама Крольчиха
А мені скільки себе пам´ятаю снилися жахіття про німців, війна, мене часто убивали. Навіть не знаю, з чим пов´язані ті сни, раз в два місяці снились. А як розпочалася у нас війна, то мені ті німці перестали снитись. Не скажу, що я за ними сумую, але дивно. Краще вже ті жахи уві сні ніж наяву
Точно так и у меня, снились немцы, убегала по полю, война, после Майдана как рукой сняло.
LoveYouOrNot• 09 июля 2023
вінок на яника падав, двері перед ним закривались)) але то було давно, зато правдиво
LyudaT• 09 июля 2023
Ответ дляAstrid78
Года за полтора мне приснился пепел с неба, струйками, его становилось больше и больше. Знала что к войне, но не хотела верить
И вот это вот люди называют вещими снами
Жули-ули• 09 июля 2023
О так
Було багато знаків як для краіни, так і індивідуальних для кожного.
Luda72• 09 июля 2023
Я теж вірю в знаки, їх дуже багато, і вони дійсно показують майбутнє
Asya.od• 09 июля 2023
Я помню, 14.01. 22 или 7.01 во Львове грозу(гром и молния), в феврале были очень сильные ветра, каких больше не припомню.
snezh.ok• 09 июля 2023
Мені постійно снився якийсь кінець світу, пожежі, все дуже моторошне, взриви, якісь стихійні лиха. Декілька років. Почалась війна і перестало снитись🥴
Vika-N• 09 июля 2023
Я помню девушка свой сон описывала перед войной, что зашла в подъезд, поднялась по лестнице, а там тупик, решила вернутся, а там тоже выхода нет. Много писали, что массово снились выпадание зубов и змеи
Kate04-ecfa• 09 июля 2023
Ответ дляVika-N
Так, мені весь 21 рік снилося, що всі зуби випадають 😵‍💫 от прям не один-два, а весь рот випльовую ((( з початком війни ці сни припинилися
nata575757• 09 июля 2023
Теж снилось задовго до війни.
Люди, а чи сниться комусь, що скоро скінчиться вже?
автор LotusA • 09 июля 2023
Ответ дляnata575757
Теж снилось задовго до війни.
Мені нажаль ні
Мабуть закінчення війни перетече в щось інше ще жахливіше(
Kseniya1102• 09 июля 2023
Ответ дляLotusA
Мені нажаль ні
Чому ви так думаєте?
Astrid78• 09 июля 2023
Ответ дляLyudaT
А некоторые себя считают самыми умными, да? Абы пернуть в лужу
L-i-s-a-92af• 10 июля 2023
Пам´ятаю вперше відчула наближення чогось поганого на грі в Донецьку Євро2012.Такі страшні хмари висіли над стадіоном,що стало дуже моторошно.
Але який жах розпочнеться через 2 роки,хіба хтось міг собі уявити(
автор LotusA • 10 июля 2023
Ответ дляKseniya1102
Чому ви так думаєте?
По аналогии с ковидом, он закончился резко и неожиданно-началась война
Евга-9246• 10 июля 2023
Ответ дляLotusA
Це ж не значить, шо так тепер буде завжди і з усім
автор LotusA • 10 июля 2023
Ответ дляЕвга-9246
Не значит
Просто наблюдение
мама Крольчиха• 10 июля 2023
Ответ длялара89
Може давайте будемо дружно про них думати, нехай сняться вже ті німці, а ці падли розвіються як сон?