Гл. Амурная• 09 июля 2023
Що вам призначали з ліків при невеликих ущільненнях в щитовидці?
Библиотекарь• 09 июля 2023
У меня несколько-назначили йод два раза в неделю и витамины два разв в год комплекс и каждый день витамин d.это в институте эндокринологии
Гл. Амурная
• 09 июля 2023
Ответ дляБез образів
Йод и все. Узел 4 мм
А йод в якому дозуванні і на який термін?
Диверсификация• 09 июля 2023
Якщо вузол TIRADS-3 (гіпоехогенний, 7,2 мм х 5,5 мм, солідний, посилений кровотік в діянці вузла) спостерігати (іноді проходити УЗД ЩЗ) чи все ж потрібно до ендокринолога йти? Чи впливає посилений кровотік у ділянці вузла на гормони ЩЗ? Аналізи ще не здавала.
Без образів• 09 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
200, вообще на постоянной основе с перерывами на 1-2 месяца каждые 3-4 месяца
Точу ляси• 09 июля 2023
Ответ дляДиверсификация
Звісно, йти до ендокринолога
Бентливуман• 09 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Йод не можна при аіт. В мене аіт і вузли
Бентливуман• 09 июля 2023
Ответ дляТочу ляси
Йосен і вітамін д. Але мене це не врятувало (
А що у вас??
Бентливуман• 09 июля 2023
Ответ дляТочу ляси
Папілярна карцинома
Видаляли щитовидку? Проходили лікування?
Точу ляси• 09 июля 2023
Ответ дляБентливуман
Видаляла частину, обійшлося без радіойоду. В мене мікро, непримітний вузлик 4 мм ((
Бентливуман• 09 июля 2023
Ответ дляТочу ляси
Тобто зараз все добре?
В мене великі вузли((
Точу ляси• 09 июля 2023
Ответ дляБентливуман
Тобто зараз все добре?
В мене великі вузли((
Сподіваюся, так
Бентливуман• 09 июля 2023
Ответ дляТочу ляси
Сподіваюся, так
Сподіваюсь, що здорові❤️ не переживайте сильно.. мені лікар сказала більшість хвороб від стресу
Точу ляси• 09 июля 2023
Ответ дляБентливуман
Дякую! І вам здоровʼя! 💐
Гл. Амурная
• 10 июля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Треба щоб лікар назначав, а не форум, автор.
мені лікар і призначив, але довіри до неї нема (бабулька років за 70... навіть призначення не захотіла мені написати окремо, сказала ’подивитесь в карточці, а то в мене руки болять писати(((((
І на мої скарги щодо сухої шкіри рук(занадто сухої) такий коментар: ’ви ще сухої не бачили’((((
Я таке знаю• 10 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Тоді сходіть до іншого лікаря, якщо є можливість. Або онлайн консультацію оберіть. Порушення ЩЗ то дуже серйозно, тому не доводьте до гіршого стану чим зараз.
На рахунок сухості шкіри вона права. Я маю проблеми зі ЩЗ з дитинства, тому розумію про що вона. Якщо мій ТТГ скаче, моя шкіра на вид як папірус і в мої 39 виглядає як семидесятирічної бабусі. Саме по собі чутлива і тонка, а коли біда з горомнами, то все. Я вся чешуть від сухості(( Вирівнюється ТТГ - шкіра стає краще. Але догляд має бути обовʼязково.
Гл. Амурная
• 10 июля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
по аналізах - все в нормі, тільки по УЗД - невеличкі вузлики
Я таке знаю• 10 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
А що лікар вам назначила, та що не викликала у вас довіру?
Гл. Амурная
• 10 июля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Йодомарин 150/на добу - з місяці
Я таке знаю• 10 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Йодомарин 150/на добу - з місяці
То пийте. Це не те, що мало б насторожувати. Зараз йоду не вистачає багатьом, якщо не всім. Потім зробите УЗД.
Гл. Амурная
• 10 июля 2023
Ответ дляЯ таке знаю
та і я так вважаю...
Дякую)))