Ранковий базар• 09 июля 2023
Видаляла папілому кілька років тому
І на тому ж місці утворилася така гуля
Що це? Виросла нова чи рубець?
Ранковий базар
• 09 июля 2023
Ответ дляКопуша
Вам би до дерматолога-онколога
Знаю. Зможу тільки через тиждень
Сама вумна тутички• 09 июля 2023
Автор, не лякайтеся. Я, звісно, не лікар. Але нещодавно була в онкоцентрі, видаляла кератому, хоча туди їхала з попереднім діагнозом - базаліома і молилася, щоб це була вона, а не щось страшніше.
До того, надивилася в інтернеті яких завгодно фото, накрутила добряче себе.
Поїдьте до лікаря онколога, а не в приватні клініки, нехай подивиться дійсно спеціаліст.
Впевнена на 200 % (судячи з фото), що хвилюватися абсолютно нічого. Взагалі! Отака штука у багатьох буває.
Ранковий базар
• 09 июля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Дякую. До Коровіна планую