Великий сатирик• 10 июля 2023
Є хто подавав заяву на компенсацію 100т.грн за цивільну людину в полоні?
Є всі документи з підтвердженням взяття в полон цивільної особи. Не можу знайти адресу на яку потрібно надсилати запит на розгляд. Можливо хтось стикався. Підкажіть, будь-ласка.
Також буде цікаво дізнатись як довго триває процес рогляду і на яке рішення взагалі можна очикувати.
Дякую.
Пишна молодиця• 10 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Удалено администрацией...
Идите на фронт, там тоже хорошо платят
сою не люблю• 10 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Круто, хочу здатися сама в полон
Кратко о том, что надо знать о советующих здесь!
Смячиком• 10 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Круто, хочу здатися сама в полон
Из-за денег? Вот всегда знала, что несчастные, нищие люди, это страшные люди. Они за деньги и позиции сдают, и соседей. Почку сдайте, глаз и польза другим людям и вы обогатитесь. Узнайте в какой стране можно и вперед
Викасикрет• 10 июля 2023
Ответ дляБіле пальто
Человек скорее всего просто в отчаянии( возможно в депрессии
Возможно безмозглый...хотя скорее не ’возможно’
Викасикрет• 10 июля 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
мужа и 2 бм сдать, как раз на новую свадьбу с путешествием
Ще одна не в собі.
Баррикадница• 10 июля 2023
Ответ дляСмячиком
І це за смішні гроші, трохи більше двох тисяч доларів, середня з/пл у Европі за місяць
Їдь зароби, не краще в полон до русні, дикі люди … немає слів просто
Молчунья• 10 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Удалено администрацией...
Невже ви для своєї сім’ї так мало значите? 100тисяч?(
Ответ дляСвоего не предлагать
На халяву?
Якраз сьогодні попалось
Цікаво, ці підераски, «нєвсьотакадназначна, нададагаварівтся, русскіє нєвінаватиє, нас пассорілі, іх заставілі»
Що відбувається в їхніх черепушках, коли з Туреччини ми забираємо полонених красенями, а з параші напівтрупів, постарівшими на 30 років, замореними до стану кістки та шкіра .
Це особисто хуйло стоїть над їхніми русскіми братьями, примушує над людьми знущатись? чи міравоє правітєльства ?
Це ж не одна тюрма на всю расєюшку там у них і жодного разу нам не віддали полонених у людському стані.
Вдуматись, українець живе на своїй землі, в своїй країні, приходить кацап, забирає в полон знущається до несхочу, тих хто вижив міняє на своїх вбивць.
Вам такого в любовь і голубі, в пріключєніях елєктоніка, в маскаа слізам ні вєріт не показували, правда?
Великий сатирик
• 10 июля 2023
Ответ дляКумася
Автор, тут не можна вставити посилання. В телеграмі є група адвоката називається «Дарʼя Панфілова» там є ціла гілка відносно військовополонених і я зустрічала інформацію щодо цих виплат, все детально.
Знайдіть цю Панфілову можливо у фейсбуці і вона сама дасть посилання на групу.
я Вам дуже вдячна
Великий сатирик
• 10 июля 2023
Ответ дляГолубец
у автора цивільні.
Там тільки документи відрізняються, а розгляд проводить комісія одна й та сама. Та не знаю як і куди їх надсилати. Ніде не можу знайти ці дані.
Великий сатирик
• 10 июля 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
скільки в нас неадекватів... аж не віриться
а ми дивуємось ще з того, що скільки колаборантів дають наводки. Тут он добровільно в полон хоче....
Великий сатирик
• 10 июля 2023
Ответ дляВідірву та викину
А выплаты за гражданских разве есть? Можно ссылку на закон?
Посилання не можна, погугліть такеМІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ РЕІНТЕГРАЦІЇ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ
НАКАЗ
01.12.2022 № 281
Або на сайті мінентеграції пошукайте
НАКАЗ
01.12.2022 № 281
Або на сайті мінентеграції пошукайте
Ответ дляВеликий сатирик
Звісно воно не хоче ні в який полон.
Це була спроба обгадити Україну, дослівно потім висрало, що в російському полоні краще ніж в Україні. Притрушене.
Своего не предлагать• 10 июля 2023
Ответ для vihola
Ви бачили відео яке сьогодні гуляє в інтернеті де під рускім домом в сша в них питають як вони ставляться до війни, а вони всі відмекуються.
То ж тому коли кажуть що в параші вони мовчать бо бояться, а в США чого вони мовчать, кого бояться? Воно просто кончєне все доєдиного
Ответ дляСвоего не предлагать
Бачила вчора, чи сьогодні вночі.