Не виправдовуюсь• 10 июля 2023

Как продлить защиту покупки на АлиЭкспресс?

Не могу разобраться в приложении(
Белоснежко• 10 июля 2023
А навіщо воно вам треба ? Захист і так діє 90 днів . Якщо за цей термін посилка не прийде то ви відкриваєте спір і вам повертають кошти . Якщо будете подовжувати , то і гроші отримаєте пізніше . Продавці інколи просять подовжити щоб потягти час і не платити .
автор Не виправдовуюсь • 10 июля 2023
Ответ дляБелоснежко
Термін доставки був вказаний 13.07. Я так розумію, в цей час закінчується захист. Укрпошта щось накрутила і возить мою посилку по Україні.
Белоснежко• 10 июля 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Термін захисту 90 днів . Не переживайте . Термін доставки вони пишуть приблизно і зазвичай доставляють бистріше ніж указано . А укрпошту терпіти не можу . Нажаль ми не знаємо хто перехватить посилку в Китаї . одна перехвачена укрпоштою до мене не доїхала , але гроші повернули за неї . Ви телефонуйте на гарячу лінію укрпошти і давіть на них .