неДодекаэдр• 10 июля 2023
Входные двери белые изнутри
Здравстауйте
У кого такие двери, вы довольны?
У меня межкомнатные белые будут
А вот с входной задумалась, делать ли ее изнутри тоже белой или так как входная пусть будет темная со всех сторон..
У кого такие двери, вы довольны?
У меня межкомнатные белые будут
Птица секретарь• 10 июля 2023
Сейчас есть двери, внутри белые, а с наружи темные (серые, коричневые и т.д.)
Начальник Анонимов• 10 июля 2023
У мене білі всередині і коричневі назовні...в квартирі і в будинку так зробила...так гарно..
БлинчикБезСметанки• 10 июля 2023
Да,у меня очень светлая квартира,двери входные внутри белые(точнее ваниль,под цвет межкомнатных).
Я Вас не боюся• 10 июля 2023
Ми так зробили - зовні такі ж як були, а всередині така накладка, як всі міжкімнатні, білі. Виглядає дуже гармонійно
Борода• 10 июля 2023
В нас вхідні двері темні ззовні та світлі в тон коридору в середині. Чоловік був дуже здивований, коли я так замовила, але згодом погодився, що правильно зробили
неДодекаэдр
• 10 июля 2023
Ответ дляПтица секретарь
Я про них и спрашиваю
неДодекаэдр
• 10 июля 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я вот тоже смотрю на цвет ваниль, но у меня стены тоже теплые, боюсь сольются(
У вас стены какого цвета и мебель?
У меня мебель белая
У вас стены какого цвета и мебель?
У меня мебель белая
Хитрушка-чекушка• 10 июля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Благодарю всех, а то сомневалась как оно будет
Чому засумнівалися? Ось перші фотки, які потрапились - що не так?
Усміхайлик• 10 июля 2023
В мене в передпокої біла підлога і біла внутрішня сторона вхідних дверей. Стіни і фасади меблів кольору сухої рози, мені подобається.
Банан-барабан• 10 июля 2023
Ответ дляolena_shch
А що це?
Вʼязниця, лікарня, школа. Щось, що існує за рахунок держ казни, тобто бюджету.
Білі вхідні двері з середини- супер🌸