ХвилювАллочка• 10 июля 2023
Яка у Вас висота стелі в квартирі, чи комфортна вона для Вас
Запитання в темі) Цікавить висота менше 2,6.
Сколько_мне_лет?• 10 июля 2023
Не комфортно, но в наше время спасибо за любое жилье
Главное целое
Гравіцапа• 10 июля 2023
У меня столько, после натяжного потолка, терпимо. Было бы больше - поставила бы дома пилон, а так не выйдет (
ХвилювАллочка
• 10 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
2,8 не комфортно, люблю, хочу 3,5 як у нашій старій квартирі
Я такі навіть не уявляю. Навіщо такі високі, хіба що площа квартири дуже велика
З родзинкою• 10 июля 2023
Я гном 160 см. Мені норм160. 3,20 було некомфортно, здавалось дуже витягнута.
Може ще третю?• 10 июля 2023
У мене 2,6. Нам норм. Було б більше, якби стелю не підшивали гіпсокартоном.
Голена блондинка• 10 июля 2023
у знайомих сталінка, я в них в туалеті почуваюсь як у склепі 😁
Плету интриги• 10 июля 2023
3 метра
Одним из главных нюансов, при выборе квартиры новой, была высота потолков
Форточка• 10 июля 2023
2,75.
Мені нормально, впритик.
Раніше жили у сталінці, де було 3,05. Там було приємніше.
Я 164 см.
Мені нормально, впритик.
Я 164 см.
Хома з пастою• 10 июля 2023
У меня 2,38, после натяжного потолка. Белый матовый потолок, светлые обои - не ощущается. Хотя до ремонта казалось - ужас будет))
Фляшунька• 10 июля 2023
3,20 у квартирі. Зараз хочемо кращу квартиру, дивимося варіанти і це якийсь капець, такі стелі невисокі у новобудовах, а як ще й комунікації провести...
Звоночек• 10 июля 2023
Ответ дляПлету интриги
3 метра
Аналогично
Звоночек• 10 июля 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Нет. Это не много.
У меня 3´12, у друзей 4 метра.
Очень комфортно и приятно.
Я раньше всю жизнь жила в стандартных 2.6-2.7 - теперь уже захожу как в коробочки в такую квартиру.
Очень непривычно и как бы ’давит’ .
У меня 3´12, у друзей 4 метра.
Очень комфортно и приятно.
Очень непривычно и как бы ’давит’ .