Yegor2006• 10 июля 2023

Дитинча лелеки...

Дитинча лелеки зачипилося за дроти і впало на нашу територію...
Його батьки літають...
Що робити, може воно собі щось зламало?
Є якась служба, куди можна звернутися за допомогою?
Київ.
CatyK• 10 июля 2023
позвоните в зоопарк, там должны сориентировать
CatyK• 10 июля 2023
У нас в городе так сбитого олененка забрали, лечат и оставят в зоо на постоянной основе
Тарологичка• 10 июля 2023
А что он делает, как себя ведет? Это может быть первый полет, сейчас самое время. В таком случае родители будут еще подкармливать.
Тарологичка• 10 июля 2023
Вот сюда позвоните, это спасатели Киева, они либо знают что делать, либо дадут контакт тех, кто сможет помочь

https://www.karg.kiev.ua
автор Yegor2006 • 10 июля 2023
Дівчата, всім дякую.
Додзвонилась в службу порятунку тварин.
Завтра повинні приїхати і забрати лелеченя. Сказали, що родина вже його не прийме назад :-(
Я чесно кажучі, дуже засмутилась по цьому приводу, сподівалась, що його можна буде повернути в гніздо...
Поселила дитинку в баню, налила відро води і дала курячу печінку, на жаль, риби не має... Але мені сказали,що можна і потрошки курячі дати...
Воно, бідненьке, все хотіло вийти,стояло біля скляних дверей і стукало дзьобиком... Прямо до сліз...
Сподіваюсь,що завтра,йому вже нададуть прихисток і професіонали,хоча, так хотілось повернути його в родину.