БлинчикБезСметанки• 10 июля 2023

Як організувати побут працюючій жінці з грошима.

Дівчата, добрий вечір.
Неодноразово читаю тут були би гроші, можна все купити і нічого не робити.
Ми з чоловіком обоє кар´єристи, в обох улюблена робота і хороша зарплата.
3 роки тому народилася дитина, запланована заздалегідь і я відкайфувала 3 роки.
Зараз дитина в садочку, і я вже як місяць вийшла на роботу. І вперше за наші 13 років сімейного життя це аут.
Пока доїхали додому, по дорозі забрали дитину з садочку, вдома в 19. Пока роздягнулися, руки помили, пока щось приготували уже 20-20.30. Дитині пора купатися і спати.
Готуємо по черзі через день, щоб кожен міг дитині приділити увагу.
Закупка через онлайн доставку, уборка, прання по вихідним (в будні робот пилосмок).
Дівчата, у кого вдалося організувати побут з мінімальним особистим включенням поділіться досвідом будь ласка.
Так шкода щоденного і вихідного часу на уборку,готовку і т.д.,яке можна провести сім´єю.
Тролю як можу• 10 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Цікава тема.
Я фінансово дозріла до найму домробітниці, а от психологічно - ні. Неприємна думка, що чужа людина буде в речах копирсатися, щось переставляти...
У вас були такі переживання?
Ні, не було, вона мені потрібна, щоб мої речі були в порядку, а квартира вилизана.

Кусюче сонечко• 10 июля 2023
А на скільки фінансово виправдано наймати людину для приготування їжі?
Якщо порівнювати з кафе.
Слухи-руки не распускаю• 10 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Цікава тема.
У вас були такі переживання?
Не было таких переживаний, потому что мне было важно не делать ничего по дому.
Все. Этот момент меня интересовал больше всего
Слухи-руки не распускаю• 10 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Якщо порівнювати з кафе.
Дешевле конечно
Вот к примеру за 3-4 часа няня в пн готовила: борщ, котлеты, гарнир(булгур), салат, сырники. Еще она должна потасовать перекусы мне с мужем.
Продукты ну пусть 600 грн, так же ей плачу 600. Получается 1200, на три полноценные приема пищи на 2 дня на четверых(двое взрослых и 2 детей)
Мовчу, але хочу• 10 июля 2023
Ответ дляПосудомойка
Ну якщо Ви такі кар´єристи, то повинні бути гроші на няню яка привезе і відвезе до садочка, на помічницю яка поприбирає, попрасує, приготує їжу смачну. Інакше не бачу сенсу в цьому
Ну в мене наприклад є гроші на няню (і в мене була няня певний час) і на прибиральницю, і на готову їжу. Але мені дуже важко вгодити) мені найкраще коли я сама роблю. Моє вирішення проблеми - працювати половину дня. Є час і на дитину, і на домашні справи.