Вся така шо куди там• 10 июля 2023
Закатала банки варення, якась піна
Хазяйки, порадьте, вперше закатала варення з анар-агаром для густини. І ось на другий день в одні банці якась піна з´явилась. Це все, хана варенню? Кришку не здуло, не протікає....
Свисток ля-минор• 10 июля 2023
А цієї піни не було під час варки?
Я з агар-агаром не роблю. Але цілком можливо піна була зверху варення, ви налили, перевернули, тож бульбашки повітря з часом піднялися вгору
Вся така шо куди там
• 10 июля 2023
Ответ дляФима Собак
Почекайте пару днів)) кришку перевіряйте. Піна- не завжди проблема
Через пару днів ще кришку поведе?) То може тоді відразу відкрити переварити?
Вся така шо куди там
• 10 июля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
А цієї піни не було під час варки?
Під час варки була як звичайно, її я зняла. Коли наливала в банки то наче не було вже
Свисток ля-минор• 10 июля 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Ну я би не рипалася, поки не здується хоча б одна банка.
Пацан к успеху шел• 10 июля 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Я би почекала. Якщо кришка якісно закачана і ті бульки не від того то може бути норм бо густе
Вся така шо куди там
• 10 июля 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Ок, зачекаю, дякую
Ждушечка• 10 июля 2023
Автор, переваріть.
Погано закрита кришка, пропускає повітря, тому піна.
Чим швидше, тим краще. Воно вже скисає.
Фея_3уровень• 10 июля 2023
Вся така шо куди там
• 10 июля 2023
Ответ дляЖдушечка
Автор, переваріть.
Чим швидше, тим краще. Воно вже скисає.
Блін, так не хочеться...
Вся така шо куди там
• 10 июля 2023
Ответ дляФея_3уровень
Вот такое и у меня на следующий день(
Повторно прошлась закаточым ключом по крышкам. Наблюдаю.
Ооо, один а один. Теж з агар-агаром? Я раніше без нього варила і все ок було, тільки не густе
Ждушечка• 10 июля 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Блін, так не хочеться...
Це кришки такі паршиві
Фея_3уровень• 10 июля 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Ні. Смородина+цукор.
Такі бульки лише на тих банках, де жовті кришки (не знаю, скільки їм років). 2 банки закрила новими кришками. Там все ок.
Фея_3уровень• 10 июля 2023
Ответ дляЖдушечка
Це кришки такі паршиві
Я теж так думаю(
Закривала двома видами кришок. І бульки лише там, де минулорічні кришки.
Краще б я їх викинула(
Новорічна пальма• 10 июля 2023
Ответ дляФея_3уровень
Ні. Смородина+цукор.
Та у вас якось закатоно дивно там де піна, треба гарно закривати кришку
Вся така шо куди там
• 10 июля 2023
Ответ дляФея_3уровень
Ні. Смородина+цукор.
Все, пішла переварювати. Тільки в мене лише жовті кришки... Знов жовтою закатаю
Хвець-тець• 10 июля 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Пошукайте, може є банки з закрутками.
Можна ще трохи лимонної кислоти додати, на кінчику ложки чайної, але чи воно спасе…
То реально у Вас кришки погані
Фея_3уровень• 10 июля 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Всі банки закатані в один день і одним ключем. Думаю, справа в кришках.
Я повторно пройшлась ключем, ті зубчики трішки згладились, але не так, як на нових кришках.
1 фото - до.
2 фото - після.
1 фото - до.
2 фото - після.
Фея_3уровень• 10 июля 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Ой, мені мама порадила переварити, але я не захотіла. Пройшлась повторно ключем, хожу періодично дивлюсь на них. Якщо вздуються кришки, значить так і буде.
Шкода, але хоч 2 баночки є нормальні.
Хвець-тець• 10 июля 2023
Ответ дляФея_3уровень
1 фото - до.
2 фото - після.
1 фото - до.
2 фото - після.
Як людина яка консервує вже років з 30, то 100% кришки.
Вона не повинна так хвилею бути.
Зараз багато таких нажаль( Дуже тонка жесть.
Нормальна кришка на повинна дуже прогинатися пальцями і має бути лакірована, там де до продукту.
Вона не повинна так хвилею бути.
Хвець-тець• 10 июля 2023
Ответ дляФея_3уровень
Шкода, але хоч 2 баночки є нормальні.
Слухайте маму) Варення може і не здуватися. Просто відкриєте і пліснява буде.
Фея_3уровень• 10 июля 2023
Ответ дляХвець-тець
Вона не повинна так хвилею бути.
Дякую, що підказали❤️
Хвець-тець• 10 июля 2023
Зараз гарні кришки Полінка і з патріотичними малюнками.
Господарочка були колись відмінні, але зараз мені не дуже
Фея_3уровень• 10 июля 2023
Ответ дляХвець-тець
Сьогодні вже 2 доби консервації.
Якщо там йдуть процеси бродіння (99.9%, що це так, бо був доступ кисню), не хочу перероблювати. Краще нічого, ніж так.
Буду сподіватися на ті 2 нормальні баночки)
А на майбутнє - буде мені урок щодо кришок.
Фея_3уровень• 10 июля 2023
Ответ дляХвець-тець
О, у мене тепер такий набір кришок) Саме під ними 2 банки і там все ок.
Хвець-тець• 10 июля 2023
Ответ дляФея_3уровень
Сьогодні вже 2 доби консервації.
Нічого не буде. Варення не огірки, воно так швидко не броде.
Доречі стерилізувати банки не обовʼязково звичайним способом.
Я мию, ставлю банки в мийку і заливаю кипʼятком. Потім зливаю і перевертаю на чистий рушник. В миску окремо кришки кипʼятком заливаю. 5 хвилин і теж на рушник. Все стоїть в умовах квартири.
Варення до кипіння, зняти піну і 5 хвилин.
І додати трохи кислоти лимонної. Вона теж консерват буде.
Ну пів години якщо повільно. На порадниці більше часу витрачається😜
СпайдерВумен• 10 июля 2023
А почему у всех банки не до конца налиты, я вообще не закатываю, так закрываю крышкой с щелчком..
Новорічна пальма• 10 июля 2023
Ответ дляФея_3уровень
1 фото - до.
2 фото - після.
1 фото - до.
2 фото - після.
Скоріше в кришках.
Новорічна пальма• 10 июля 2023
Ответ дляФея_3уровень
1 фото - до.
2 фото - після.
1 фото - до.
2 фото - після.
Хоча в мене такі самі кришки - проходжу по кілька разів. Все ок. Тому подумала, що у вас проблема з ключем.
Відкрийте одну банку і подивіться, якщо все ок - закрите капроновою кришкою, але тою що парити потрібно. Буде стояти