Вельми шановна• 11 июля 2023
Що у вас на сніданок?
В мене булочки з шоколадом з метро (полуфабрикат), малина. А що у вас?
Рогнеда Карповна• 11 июля 2023
Де ваш білок?)
В мене велика миска салату, 3 великих варених яйця, шовковиця
Вельми шановна
• 11 июля 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Де ваш білок?)
на обід будуть сирники, на вечерю котлети
люблю випічку, тож зранку дозволяю собі
Баррикадница• 11 июля 2023
Вівсянка швидкого приготування, бутерброд з сиром та чай. Це мій стандартний сніданок, частіше за все так снідаю
Баррикадница• 11 июля 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Де ваш білок?)
А він обовʼязково повинен бути саме не сніданок?
Рогнеда Карповна• 11 июля 2023
Ответ дляБаррикадница
Він повинен бути в кожному прийомі їжі, особливо на сніданок і обід (мова йде про 3 разове харчування без перекусів). Організм краще перетравить
Баррикадница• 11 июля 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Чому ви так вважаєте? Мені 43 роки, я вживаю білок переважно на вечерю, при цьому я в гарній формі, не маю зайвої ваги, займаюсь фітнесом.
Моя вам порада, менше слухайте отих модних боогерів-дієтологів та не повторюйте за ними дурниці
Зайканалужайке• 11 июля 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Кабачки з фаршем всередині
О, а кабачки - це в мене чи обід чи вечеря буде.
Мальчун-задирун• 11 июля 2023
яйце варене з соусом песто(сама готую),шматочкок рулета кабачкового, 2 тоста з авокадо і сиром, кава з молоком
на завтра планую сирники зробити