Куда ж без меня• 11 июля 2023

Не можу нормально розслабитись..

Працюю 2/2 з 8 по 8. На роботу не хочу, бо на роботі наче прикута, треба працювати. Чекаю вихідні, а як приходять вихідні не хочу сидіти вдома, бо живу з батьками, і треба допомагати на городі, який я не люблю. Виходить, що прикута до всього.
Фуліганка• 11 июля 2023
Значит или меняйте работу или сткзжайте от родителей.
Что ещё тут советовать. ..вы сами себе строите свою жизнь.
И_В_офигительных_штанах• 11 июля 2023
нужно съехать от родителей
Баба_Воля• 11 июля 2023
Жити треба окремо
Как нефиг делать• 11 июля 2023
’Не хочу на роботу, бо на роботі треба працювати’. Яка шокуюча новина.
Суетолог• 11 июля 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Работу можно найти более приемлемую
Не будь КакСвета• 11 июля 2023
Если автору сложно жить даже с родителями, как ей легче станет, если она станет одна все тянуть??
Обнимашкина• 11 июля 2023
Гуляйте. Отдыхайте вне дома
Бабка-ежика• 11 июля 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Людина морально втомилась,нащо Ви так?
автор Куда ж без меня • 11 июля 2023
Ответ дляСуетолог
Работу можно найти более приемлемую
Я мала на увазі, що важко працювати. День на ногах, під прицілом камер+прослуховування, немає часу повноцінно пообідати, в туалет сходити, і ображає, що ніхто за людину не вважає...