Скляна миша• 11 июля 2023

Державні садочки безкоштовні чи за щось потрібно платити?

Гуляю босоніж• 11 июля 2023
За харчування і додаткові плюшки)))
Всіх підсаджую• 11 июля 2023
З якого ви міста? У Києві, наприклад, якщо дитина прописана або батьки мають карту киянина, платити треба тільки за харчування
Перекус беру завжди• 11 июля 2023
Платимо 60 % за харчування.
Тримаю свічку• 11 июля 2023
харчування

Та на прикладі Київа - якщо не кияни чи не працюєте в Києві офіційно (не кияни) - за садок ще плата є в такому випадку, окрім харчування
Танюша• 11 июля 2023
Десь 1000- 1500 безкоштовний садочок
Танюша• 11 июля 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
А фонди, шмонди, канцтовари, миючі, новвроки дні осені, весни і т п?
Тримаю свічку• 11 июля 2023
Ответ дляТанюша
це не обов´язкова плата, як харчування наприклад
Всіх підсаджую• 11 июля 2023
Ответ дляТанюша
В нас немає фондів, збирали інколи ситуативно, коли треба було щось терміново. На свята тільки символічні подарунки, це виходило копійки
Танюша• 11 июля 2023
Ответ дляТримаю свічку
Зрозуміло. В мене ці необов´язкові витрати складали більшу частину витрат на садочок
tarveldy• 11 июля 2023
логопедичні були безкоштовні групи
Тримаю свічку• 11 июля 2023
Ответ дляТанюша
шо ви там купували на стільки грошей, то може треба було заву потурбувати - якщо це миючи/канцелярі і т.д., най дупою пошевелить, а не тягти з батьків
Затишне кубло• 11 июля 2023
Харчування, і фонди саду, групи, плюс дні народження і свята
Слухи-руки не распускаю• 11 июля 2023
садик сбу. до 2000 грн в месяц. Но я не против этих доплат
Кудряшка Сью• 11 июля 2023
В Киеве по справедливости, киевлянам или если родители ОФИЦИАЛЬНО трудоустроены в Киеве, то бесплатно, а так платить надо, потому как нефиг за чужие налоги своих детей в сад водить (садикик финансируются с местного бюджета), еще бы и медицину и бесплатный проезд школьникам сделали бы по такому принципу.
Наша взяла• 11 июля 2023
В Києві плачу за харчування 2000-2500 в місяць + 200 грн здаємо кожен місяць в фонд групи ну і свята, дні народження це все розходи
Срочнокпсихологу• 11 июля 2023
Ответ дляНаша взяла
Так само. 100 грн в день харчування+ 500 грн в півріччя на фонд групи(канцтовари, подарунки до свят, миючі).