Вкаблучках• 11 июля 2023
В яку країну можна виїхати зараз і нормально влаштуватися?
Говорять, що раніше треба було. Та я і сама бачу, що всі хто виїхав з початку війни, вже і мову вивчили, і роботу знайшли, з житлом влаштувалися, пристосувалися жити на пособіє. Іноземної я не знаю, трошки англійська, роботи не боюся. Є дитина підліток.
Дона Ко Ко• 11 июля 2023
А нормально це як? Щоб отримувати пособіє, не знати мови і не працювати і при цьому нормально себе чухати? Чи нормально це можливість вивичити мову, розвиватися і знайти роботу?
Фиона Шрековна• 11 июля 2023
Та в будь-яку, тільки гумові рукавички беріть, бо миючі засоби можуть шкіру роз´їдати.
Ms. Android• 11 июля 2023
Німеччина, Бельгія, Данія, Норвегія, Ірландія, Нідерланди
Це те, що мені казали.
Я знаю англійську, але поїхали до Німеччини зі своїх причин.
Це те, що мені казали.
Коварная Зая• 11 июля 2023
Ответ дляДона Ко Ко
второе, куда?
Rocka Rolla• 11 июля 2023
Нормально влаштуватися це щоб вам дали житло, кормили та ще і платили за то, що ви Українка?
Кіма кепка• 11 июля 2023
прям за год все выучили и все работают,большинство живет на пособие и где-то нелегально подрабатывает
ЭтаваНиМожетБыть• 11 июля 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Гарне запитання.
Вкаблучках
• 11 июля 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Нормально це можливість вивичити мову, розвиватися і знайти роботу. Звісно, що на перший час потрібно пособіє, бо роботи онлайн в мене не має.
Кіма кепка• 11 июля 2023
Ответ дляВкаблучках
развиваться это как?
КвартираЧья• 11 июля 2023
Финляндия ещё недооценена. Ну это кто любит снег и прохладный климат. Язык сложный, но вцелом, там не хуже чем в Германии.
Прагматик флегма• 11 июля 2023
Ответ дляВкаблучках
Англию пробуйте, ещё и анг есть
Если вы не балласт и трутень, а рассчитываете быстрее интегрировать и работать, то немецкий нормально выучить, чтобы не сортиры мыть, а какую-никакую офисную работу найти - это года 2. Английский уже есть какой-то, а в среде за полгода будете говорить уже.
Все, что учится с детства, идёт веселее.
В Германии скоро ещё и альтернатива к власти придёт, которая к мигрантам и украинцам в частности относится чуть хуже, чем трамп к мексиканцам, весёлые времена настанут.
Вкаблучках
• 11 июля 2023
Ответ дляКіма кепка
развиваться это как?
А як може розвиватися людина в 45 років? Може Ви щось порадите?
Rocka Rolla• 11 июля 2023
Ответ дляВкаблучках
Ви за все життя англійську не вивчили, а тут прям за місяць іншу вивчите та розвиток вгору піде, не смішить, шару шукаєте, краще б тут працювали та підтримували економіку країни
Подвійна веселка• 11 июля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Англию пробуйте, ещё и анг есть
Это когда у них намечается?
Прагматик флегма• 11 июля 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Это когда у них намечается?
В бундестаг в 2025 г., а в ландтаги не знаю.
Кіма кепка• 11 июля 2023
Ответ дляВкаблучках
не знаю как там можно развиваться, надо знать язык сначала, ну или если там парикмахер, то конечно язык не обязателен
Вкаблучках
• 11 июля 2023
Ответ дляRocka Rolla
Не вивчила, бо мені не потрібно було. А в Україні я працюю. Про економіку взагалі смішно.
Фея_3уровень• 11 июля 2023
Смотря что вы понимаете под словом ’нормально’. Я сейчас нахожусь в стране, в которой имею право на получение гражданства, знаю язык, и при этом у меня не всё благополучно.
Ms. Android• 11 июля 2023
Ответ дляRocka Rolla
Ms. Android• 11 июля 2023
Ответ дляRocka Rolla
У вас літери не працюють?))
Та то у вас не працює емпатія.
Аби що писати. Ви знаєте ситуацію автора, що вже таврували?
Фея_3уровень• 11 июля 2023
Ответ дляВкаблучках
Я меняла профессию в 47 и сейчас меняю в 50. Но все равно в базе лежит полученное образование и предыдущий опыт.
Та прям багіня• 11 июля 2023
Если вы в свои годы дома нормально не устроились, то там и подавно никому не нужны
Фея_3уровень• 11 июля 2023
Ответ дляRocka Rolla
Глупости. Люди в 60+ новый язык выучивают, когда им нужно.
Rocka Rolla• 11 июля 2023
Ответ дляMs. Android
Та то у вас не працює емпатія.
Так, так не працює)) давайте взагалі всі звалимо, о то класно буде..
З старт поста більше ніж зрозуміло - сиділа працювала і на тобі - прозріння- а знайомі то ’пристосувалися жити на пособіє’)))
Последний вагон• 11 июля 2023
Ответ дляКвартираЧья
А какая там помощь для украинцев?