Инстагра_мерша• 11 июля 2023

Ситуація з сестрою, розсудить.

Сьогодні подзвонила сестра, а як якраз виходила на вулицю щоб забрати у кур´єра мейк ап своє замовлення, ну я і кажу їй, що ось виходжу до кур´єра мейк ап хочу забрати замовлення і чую у відповідь "Ти давай уже закінчуй з цим мейк апом, треба вже дорослішати, війна молв, а ти тратишся, он у чоловіка мого робота під питанням". (я ще в декреті), і це при тому , що вона навіть не знала, що я замовила, а замовила я кондиціонер доя волосся, пилочку для нігтів, олівець для брів, дитяче мило рідке.
Ну мене це взагалі я не знаю чому, але роздраконило, як так можна бути такою безтактно і токсичною.
Ми з чоловіком живемо в орендованій квартирі, могли б купити вже, гроші збирали роками, але в принципі оренда займає 10% доходу тому вирішили ще підзбирати та і війна трохи зупиняє.
Я розумію чому вона така через те, що вона фінансово зажата зараз, але ж я то тут при чім, я їй кажу, що любила косметику і люблю, а вона цього не розуміє, хоча часто жаліється, що в неї нічого не має
Отак, настрій зіпсувала, а мені тепер збирай свої нерви до купи.
Поліцейський патруль• 11 июля 2023
Ответ длякурасаны
брат не муж. чего орёт? не за его деньги куплено.
Ага! ВОт в том и патология ситуаций! Не его деньги, а орал так, будто я ограбила его семью... жОна так настроила и сказала... бывает. Патология - она ж многогранная штука, таракасики у всех разной породы... ужас! Ужас как низко падают люди в своем высокомерии, гордыни и тупости (пардон!) лезть в карман к сестре младшей - ужас! но и это не самое страшное, ерунда! проехали, выводы сделала и вперед!
Атятя_тётя• 11 июля 2023
Ответ дляСвятатабожа
При чім) при тім)
Азиров, ты? ))
На границе• 11 июля 2023
А что тут рассуждать? Сестра просит вас экономить, что бы в скором времени присесть вам на шею.
Святатабожа• 11 июля 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Азиров, ты? ))
Мі)
Амелі на мілені• 11 июля 2023
Так надо было сказать, что у моего чоловека с работой все ок, поэтому заказываю и буду заказывать
Аннуитет• 12 июля 2023
Просто наберіться мужності один раз відповісти що не питалися її думки.
автор Инстагра_мерша • 12 июля 2023
Ответ дляАннуитет
Дякую, я вже сказала їй.