Як боротися з самотністю? Здається і є з ким говорити ,але друзів немає. Нема з ким поговори щиро і відкрито. На роботі така ж ситуація. Серед поляків тільки я україніка. Боюся ,щоб моя кукуха не поїхала
Юся шопоголик• 11 июля 2023
В якому ви місті? Зараз знайдемо вам коліжанок)
Шукайте дуже багато груп нашіх за кордоном, мами у Польщі ( ваше місто), купа зустрічей кавових і т.д.
А так всі працюють голови підняти нема коли, в мене на роботі багато українок, в садочках, школах з мамами нашими спілкуємось, де де а у Польші зараз кожен третій з України)