Радуга-дуга• 11 июля 2023
Дівчата з Ужгорода, де є паркування з охороною?
Мені потрібно в Ужгороді лишити машину на тиждень. Чи є там у вас паркування з охороною, щоб можна було надійно залишити авто?
Сама купляю квіти• 11 июля 2023
Як і у всякому місті там звичайно є паркування різного типу за різні гроші з охороною.
Радуга-дуга
• 12 июля 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Дякую за відповідь. Я шукала по Гугл картах, там взагалі нічого пристойного нема. То я не знаю куда їхати. Та де шукати той паркінг.
Радуга-дуга
• 13 июля 2023
Ответ дляСусідка знизу
Залишали в готелі Ужгород, було 100 грн два роки тому
Дуже дякую!
Тут надолго• 13 июля 2023
Ответ дляСусідка знизу
А там просто відкрита парковка?
Радуга-дуга
• 13 июля 2023
Ответ дляТут надолго
А там просто відкрита парковка?
Там всюди відкрита парковка. В готелях. Сьогодні передивилася