Ms. Любмая жена• 11 июля 2023

Вставьте мозги...

Девочки, наорите, вставьте мозги ибо это полный треш для меня. Была год за границей, зона боевых действий, работала, получила образование. Врать не буду, обратно не хотела ехать, муж уговорил. Люблю, не могу, все будет хорошо. По факту. Заболела свекровь, 4 степень рака. У мужа поехала крыша. Мы теперь не нужны, занимается исключительно мамой. Все бы ничего, но мама и не вспоминала о нем эти годы... Подал на развод. Я и человека не узнаю, и не знаю, что делать.
автор Ms. Любмая жена • 12 июля 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Автор, а де друга сім´я свекрухи?
В Вас є заощадження, про які чоловік не знає?
Чоловік є, неофіційно у шлюбі вони 30 років! Цим питанням він не хоче займатись. Гроші є, я заробила за кордоном, але це було виключно для дитини. І я жодної копійки йому не дам.

Божа кульбабка• 12 июля 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Чоловік знає про ці гроші, про суму грошей?
автор Ms. Любмая жена • 12 июля 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Так
Божа кульбабка• 12 июля 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Так
Погано ( Тому і скандал і погроза розлученням?
А чоловік заробляє? В нього який приблизно дохід?
автор Ms. Любмая жена • 12 июля 2023
Ответ дляБожа кульбабка
А фіг його знає. Близко 50000 грн. Я останні півтора роки забезпечую себе сама.
Божа кульбабка• 12 июля 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
’Зараз ми живемо на те, що я заробила за кордоном. ’ - через лікування свекрухи чи чому? При такій зарплаті чоловіка в нормальній ситуації (без хворого у сім´ї) можно втрьох нормально прожити навіть на зйомі.

Чоловік з таким доходом може брати кредит на лікування, але, поки ви в шлюбі, зобов´язання по кредиту покладається на Вас теж. І Ви це розумієте.

З іншого боку, довгою хвороба свекрухи з 4 стадією не буде (
автор Ms. Любмая жена • 12 июля 2023
Ответ дляБожа кульбабка

Не задобвуйте, пішло більше 200000 загалом.
Божа кульбабка• 12 июля 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
От Ваша відповідь якось корелює з моїм запитанням? Чи я якось Вас ображала? Всього Вам найкращого. Довбайтесь самі.
автор Ms. Любмая жена • 12 июля 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Яка вам різниця, скільки мій чоловік заробляє? Це великі суми для нас. Я вже відповідь на це давала