LentochkaV• 11 июля 2023

Це Спд такі? За руський мир?

До уваги жителів району!
Допис про те, як "Українські курчата" виявились зовсім не українськими…
ТЦ «Острів», район Малікова. Стою в черзі за мʼясом. Продавчиня читає вголос для покупця назву міста виробника якогось продукту і називає «Іванко-Франківська область, Бандерівське», потім додаючи - «ужасноє названіє», а її колега - чоловік, який обслуговує пару людей похилого віку, ще додає - «дибільноє названіє». Сподіваючись, що вони жартують, додаю, що краще Бандерівськ, ніж Московськ. На що чоловік мені відповів, що «лучше уже масковск». Розумію, що не жартують, вирішила поцікавитися чому вони взагалі розмовляють російською, якщо в статті 30 Закону України про мову, вони зобовʼязані обслуговувати клієнтів українською. Моє зауваження вкрай їм не сподобалось, почалися крики до мене типу: «какая разніца?», «імєю право», щось про Конституцію України і далі нерозбірливо. На що я спокійно відповідаю, що якщо ви маєте повне право розмовляти як бажаєте, значить, я можу це зняти на відео і далі ми розмову зафільмуваємо. Що було далі? -

.
Робіть висновки, чи варто купувати «українські» курчата з присмаком московська.
Ніколи не думала, що колись у Житомирі стану жертвою нападу через українську мову.
Тілесні ушкодження зафіксовані, кримінальне провадження відкрите.

https://www.facebook.com/groups/817803455060867/pe...
автор LentochkaV • 11 июля 2023
Ответ дляСемицветка
Та, что за рашку, категорически, больная. Такое впечатление, что ума там нет вообще. А во Львове торговке можно было просто обслужить тётку и всё. Не начинать конфликт.
Так я про різницю цих подій. То різне, ця колбасна курятина то рашистка

Ирина_Б_• 11 июля 2023
ну как обычно языковой скандал) провокация и ожидаемый отпорт