Несу пургу• 1 час назад
Где проводите это лето
уже есть планы или ещё в режиме посмотрим?
Не против• 1 час назад
Ответ дляПищалка
Що що ,а життя в наш час точно не можна відкладати
У меня уже так 7 лет. Это наверное депрессия
То одно, то другое, какие то неудачи, то потом болячки пошли. И просто втянулся в это болото, с которого вылезти очень сложно
Пищалка• 1 час назад
Ответ дляНе против
Знаєте, має таки щось трапитися, що виведе вас з такого стану
Клин клином,як кажуть.
Не против• 1 час назад
Ответ дляПищалка
Клин клином,як кажуть.
Да. Но уже чувствую что перемены будут, хорошие или не очень, но будут. Но с ужасом осознала совсем недавно, как проебала эти 7 лет, просто как в тумане жила.
Я шалунья• 1 час назад
Літо проводимо в Києві, вдома. Сина відправили до родичів чоловіка на Чернігівщину.
На цих вихідних були з чоловіком в Одесі, жили в готелі біля Аркадії, я виспалась, мені там було безпечніше, хоча і тривоги постійні були, але там не летить по багатоповерхівках.
Також збираємось з дитиною на тиждень в Батумі до родичів. Потім весь час працюю. От і все літо.
Грамотний хвіст• 33 минуты назад
Як ухурделю• только что
Уже були з сином в Болгарії 3 тижні. Ще хочеться в Карпати тижні на 3 в серпні. А так дома, в Києві, працюю