ТаПрямТам• 11 июля 2023
Приїхали до родичів і самі вдома
Приїхали до родичів, а родичі сьогодні не ночують дома. Ви б спали з дитиною в чужому селі самі вдома?
Бо я можу піти до інших родичів переночувати.
Ніколи самі з малою не лишались. А тут навіть поряд не живе ніхто, глуха вулиця. Страшно
Швендяю містами• 11 июля 2023
Ответ дляТаПрямТам
Ні, дитина вже спить. То мені допомога потрібна. Психологічна)
Ну то не переживайте, держіть телефон під рукою якщо щось дзвоніть родичам прийдуть, або нам пишить ми завжди тут) спокійної вам тихої, мирної ночі
ТаПрямТам
• 11 июля 2023
Ответ дляШвендяю містами
Дякую. Вже пару прищів вилізло (в мене панічний страх алергії). Але мабуть то нервове. Я витримаю)
Все буде• 11 июля 2023
Ответ дляТаПрямТам
Страшно. Ніколи сама в приватному домі не спала. А якщо щось трапиться
А чем это отличается от того что в квартире может случиться?
ТаПрямТам
• 11 июля 2023
Ответ дляВсе буде
Купа сусідів якщо що
Ніколи не збрешу• 11 июля 2023
Ответ дляТаПрямТам
Що з вами може трапитися?
Все буде• 11 июля 2023
Ответ дляТаПрямТам
Всіх?)
Да.
А я к примеру никогда ночью дверь не открою. Даже соседке.
ТаПрямТам
• 11 июля 2023
Ответ дляВсе буде
Да.
Ви праві. Треба виходити із зони комфорту і іти в некомфорт
маска Ілона• 11 июля 2023
Не переживайте. Ви просто не звикли. Ми коли з 9 поверха в місті в свій приватний будинок переїхали, я з місяць адаптувалась. Вночі спати не могла від тиші . В квартирі шум з усіх боків , ліфт вверх - вниз катається, люди всюди. І наче ти не сам.
Все з Вами добре. Нічого не станеться. Завтра це вже буде вчорашній день .
ТаПрямТам
• 11 июля 2023
Ответ длямаска Ілона
Я трохи перелякана) панічно боюсь померти)
Весь час якісь приколи зі мною.
Але мабуть треба прийняти те, що всі вмирають чітко коли прийде час)
Весь час якісь приколи зі мною.
ТаПрямТам
• 11 июля 2023
Ответ дляБарбітта
Домовому молочка налить не забудьте.)))😜
Ну дякую
Коко На Страже• 11 июля 2023
О, я как вы. Никогда в жизни не останусь сама на даче ночевать. Ни одна, ни с детьми. В квартире кайфую одна. У меня именно страх того, что могут в окно постучать. Вот никаких больше страхов нет, а в окно стук это мой самый большой страх. Даже когда днем соседка стучит в окно меня парализует от ужаса. Смех конечно, взрослая тетка:):) Но я вам скажу, что с началом войны я стала очень смелая. Какой то инстинкт проснулся и вот эти смешные страхи явно прошли.
ТаПрямТам
• 11 июля 2023
Ответ дляКоко На Страже
Я рада, що залишилась.
Хоча якби пішла - вже б спала.
А зараз все зудить))
Але Ви праві,попереду життя, так не можна. Треба бути сильною
Хоча якби пішла - вже б спала.
А зараз все зудить))
НеГолосую• 11 июля 2023
Ответ дляТаПрямТам
а приехали? вам нянька нужна
Потребую апгрейду• 11 июля 2023
Ответ дляШвендяю містами
Кому ви треба? Вам скільки років що ви така перелякана?
Мабуть у автора в нас.пункті орки не стояли. Бо після цього - інше не страшне.
Потребую апгрейду• 11 июля 2023
Ответ дляТаПрямТам
А як щось заболить...
Автор, хватит нас тролить. Уже даже не смешно. Это вы на полпути в Германию?
Потребую апгрейду• 11 июля 2023
Ответ дляТаПрямТам
А як щось заболить...
На фига такой болезненной по гостям кататься? Сидите дома в своей хате.
рукиЖимолости• 12 июля 2023
Ответ дляТаПрямТам
Кому ви треба