Продавчиня кіз• 11 июля 2023

Школи з програмою Інтелект

Доброго вечора. Буду вдячна за рекомендації шкіл, в яких Ваші діти закінчили в цьому році перший клас за програмою Інтелект. Дякую за відповіді.
ОбережнаЯ• 11 июля 2023
Вам в якому місті потрібно?

автор Продавчиня кіз • 11 июля 2023
Київ
автор Продавчиня кіз • 11 июля 2023
Дівчата, дуже прошу, якщо Ви задоволені вчителькою та школою з програмою Інтелект в Києві та ваша дитина закінчила в цьому році перший клас, то напишіть, будь-ласка номери шкіл.
ОбережнаЯ• 11 июля 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
В Гостомелі знаю
ОбережнаЯ• 11 июля 2023
а взагалі Вам потрібно просто в школі по ближче до дому шукати, запитати в місцевих чатах, в кожній школі по кілька вчителів, зазвичай Інтелект беруть активні, креативні вчителі.
автор Продавчиня кіз • 11 июля 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Довга історія, квартиру теж шукаю, опираючись на школу. Дитина вже закінчила в іншому місті 1й клас за цією програмою.
Там все розмивчато• 11 июля 2023
Школа #3 Виноградар. По-моєму Інтелект тільки один клас був на паралелі. Вчиться син моєї колеги, вона багато розповідає, дуже задоволена. У нас і квартири тут недорогі в оренду, бо метро ніяк немає(((. У мене син теж в цій школі, трошки старший. Якщо є запитання, задавайте. А краще до директора сходіть, там молода, прогресивна директор.
isida_86• 13 июля 2023
Можу рекомендувати нашу вчительку Ірину Григорівну, Оболонь, школа 256. Вона якраз першачків брала у минулому році. Тобто з осени буде другий клас)