Підкажіть будь-ласка, хто знає точно? У нас дитина з інвалідністю у зв´язку з онкологією, але опікун над дитиною я, а не чоловік. Чи можуть його мобілізувати в такій ситуації?
L-i-s-a-92af• 11 июля 2023
Ответ дляNadine23
Можуть. Зараз же новий закон, що тільки опікун не підлягає мобілізації і то ще треба довести.
Це про повнолітніх.
Батько дитини-інваліда не підлягає мобілізації і може виїзджати за кордон.
karpenko73• 11 июля 2023
Ответ дляNadine23
Можливо я не до кінця зрозуміла той закон. Вони так швидко змінюються.
Вот вы даже не читали изменения, или читали левой пяткой
Но комментируете...
L-i-s-a-92af• 11 июля 2023
Ответ дляNadine23
Але на місці автора,варто було б виїхати всією родиною,поки дозвіл на виїзд діє.
karpenko73• 11 июля 2023
Ответ дляNadine23
Так а чого ви не коментуєте як знаєте?
Потому что автор поста 4, потрудилась, почитала
И прокомментировала как написано в изменениях
karpenko73• 11 июля 2023
Ответ дляNadine23
Але ж вам своє фе потрібно було вставити.
Вы не читали изменения, но комментируете
Вы наверное из тех, которые политологи, вирусологи, а теперь ещё и в изменениях разбираетесь
karpenko73• 11 июля 2023
Ответ дляNadine23
Може і з тих, але не хамлю людям як ви. Нехай щастить.
Хамство с вашей стороны в том, что вы пишите, не задумываясь о последствиях
Про щастить взаимно
Автор, опікун назначається дитині, якщо батьки померли або позбавлені батьківських прав.
В Україні останні півтора роки постійно приймають нові закони - антиконституційні і антилюдські. Сьогодні вашого чоловіка не можуть призвати (якщо будуть діяти законно), а завтра все може помінятись.
Тому вивчайте закони, дивіться алгоритми як законно відбиватись від ТЦК та СП. В інтернеті багато інформації, є групи у вайбері і в телеграмі, на Ютубі відео.
https://www.youtube.com/@VOLAND77
https://www.youtube.com/@Svoboda_v_zaKone/playlists
https://www.youtube.com/@VOLAND77
Люди не знають закони і не вміють відстоювати свої права. Тому бандити-ТЦКашники навіть в дім вриваються і погрожують господарям:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3362542
Навіть Конституцію не читали - основний закон України!
’’Стаття 30. Кожному гарантується недоторканність житла.
Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду.
У невідкладних випадках, пов´язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливий інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку.’’