долой_лама• 11 июля 2023
Трускавець, дитячий массаж
Дівчатка, порадьте. Відпочиватимемо з дітками в Трускавці, хочу записати малого на масаж, вже прийшов повторний час курсу. Може хтось ходив з дітками, чи має контакти хорошого спеціаліста.
А ще хотіла запитати, чи є басейни на дворі, що можна відвідати з дітками платно.
ТАЗератти• 11 июля 2023
Бассейн в женеве есть, массажи делают многие, но профи не знаю, все абы как
долой_лама
• 11 июля 2023
Ответ дляТАЗератти
Дякую, зараз загуглю