Полюю на дрони• 12 июля 2023
Гунько Іван Ігорович. Отоларинголог
Хтось щось може сказати про лікаря Гунько Іван Ігорович,отоларинголог.
Потрібна операція, шукаємо спеціаліста. Дякую.
Полюю на дрони
• 12 июля 2023
Перепрошую Гринько Іван Ігорович! Чи хтось оперувався в цього лікаря, потрібні реальні відгуки.
попали до нього коли дочці було 5 і лікування в Добробуті призвело до того що став пропадати слух. аденоїди він видаляє з ендоскопом, трохи залишає бо вони потрібні. шунтування спочатку на обох вухах робив, через рік ще раз але вже тільки на одному, за день до операції вона робила вправи і одне вухо ’пробилось’ саме. прямо перед операцією він перевірив вушка на тімпанометрі і сказав що одне вже нормальне.
зараз дочці 12, все добре