Сама собі лікар• 11 июля 2023
Ваши любимые цвета лака для ногтей?
Я на руках люблю молочный, прозрачно-розовый, прозрачно-песочный и красный, но не классический, а скорее алый или маковый. Осенью - оттенки бургунди. На ногах люблю темные цвета и летом кукольно-розовый))
А у кого какие предпочтения? В том числе и сезонные?
Мастер Пис• 11 июля 2023
На ногах всегда бордо, гнилая вишня. Руки прозрачный и разные темные почти уходящие в черный
Пенек Возмездия• 11 июля 2023
А я така нестабільна, манікюрю сама і лаків кольорів з 50 і всі улюблені були, стемпінг і дизайни теж роблю. Зараз на етапі переходу в мінімалізм, залишу від сили 10, все інше продам за мінімальну ціну. Мабуть втомилася від цього, зараз зовсім без покриття, довжина в нуль
Тріль підпільний• 11 июля 2023
Руки розовая база, разных оттенков. На ногах не делаю слишком маленькие ногти.
Умничка-помощничка• 11 июля 2023
Ответ дляТріль підпільний
А можно названия лаков с оттенками, или это гель? ищу холодный розовый полупрозрасный
Бачу_майбутнє• 11 июля 2023
Ответ дляШкварочка
Люблю однотон, часто базами покриваю
Гарні кольори і форма нігтів. Ви самі робите чи в салоні?
Голова колгоспу• 11 июля 2023
Ответ дляШкварочка
Люблю однотон, часто базами покриваю
Яка краса!
І кольори , і нігті !
Напишіть , будь ласка , що це за лаки , особливо цікавлять нюд.
Шкварочка• 11 июля 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Яка краса!
І кольори , і нігті !
Комільфо і Едлен. Дякую ♥️
Шкварочка• 11 июля 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
В салоні. Дякую )
Sandra_6594• 12 июля 2023
Ответ дляГолена блондинка
А есть еще кто-то, кто лак юзает, а не гель?)
Конечно есть! После многих лет гель лака (эзабила и вернулась к обычным лакам 🤩🤪
наташа2406• 12 июля 2023
Ответ дляSandra_6594
А почему сделали такой выбор ? Ведь гель держится дольше.
Голена блондинка• 12 июля 2023
Ответ дляSandra_6594
Да толку, сейчас лаки 2 дня и все.
Пенек Возмездия• 12 июля 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Якщо Вам звичайний лак, то рекомендую турецький Топфейс 003 і 004й відтінки
Я уже багато разів давала посилання на 1хв відео з викраскою такого камуфляжу, доречі канал Катя Візаж на ютуб саме про звичайні лаки і дизайни ними
Сама собі лікар
• 12 июля 2023
Ответ длянаташа2406
Я чередую, гель некрасиво отрастает - мало кто из мастеров умеет делать тоненько, чтобы выглядел как обычный лак.
Залетна Я тут• 12 июля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Я. Мне противна идея пилить ногтевую пластину и не хочу облучаться лампой
Голена блондинка• 12 июля 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Так лак не держится, я не за гель, просто сейчас нет лаков норм, так, некоторые после душа слазят на след день
Залетна Я тут• 12 июля 2023
Ответ дляГолена блондинка
До недели могут держаться. Я покрываю сверху прозрачным, так долговечнее.
Рихтовать гель каждые две недели считаю экзекуцией и намного более сложным делом, чем обычное перекрашивание ногтей.
Но на руках я крашу не очень часто. А на ногах держатся долго
Смайликівна• 12 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Підкажіть, де збираєтесь продавати лаки?
Пенек Возмездия• 12 июля 2023
Ответ дляСмайликівна
В інстаграм є кілька нігтевих барахолок, там багато майстрів, якщо поставити адекватну ціну, можна швидко продати. Спробую заскринить сторінки, але якщо будете щось там купувати, подумайте і не беріть лампи б/у, народ часто намагається продать відпрацьовані лампи, але там реально бувають вигідні позиції.
Смайликівна• 12 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Дякую. А як знайти ці сторінки? Я, навпаки, хотіла б розвантажити лакову колекцію, але постійно думаю, кому воно потрібно...
Пенек Возмездия• 12 июля 2023
Це три різні сторінки барахолок, якщо комусь цікаво, то на скринах видно.
А ще у нас на КС є розділ ’продам за Вашу ціну’, я туди теж виставлю десь в понеділок-вівторок, як приїду додому. Точно знаю, що відставила багато ПНБ в міні об´ємах- гель-лаки, топ, бази, ІQ гелі, бо це була моя улюблена марка, але реально роблю манікюр рідко і награлася уже. Якщо я зараз відкриюся, то скажуть, що уловка для продажу, тому не буду.
А залишу собі червоний, бордо, марсаловий, нюдів парочку, бузковий, темний синій з шимером, молочну базу з рожевою поталлю, термобазу молочний/нюд, термо червоний/шоколадний і досить мабуть. Топ опал Фокс залишу і світловідбивний топ Сіллєр. Це в тему про улюблені кольори.
Пенек Возмездия• 12 июля 2023
Ответ дляСмайликівна
Лаки я не продавала, роздарювала навіть тут-))) Хоча зараз багато дівчат користуються простими лаками і майстри для педикюру, шанс на продаж точно є, головне - ціна