Директриссимо• 12 июля 2023

Паспорт 14 років

Підкажіть, дитині буде на днях 14 років, потрібно зробити паспорт. Зараз ми не вдома, на Зх.Україні. Чи ми можемо тут подати документи на ID паспорт, а забрати вже вдома. Як довго він виготовляється?
БоХатая• 12 июля 2023
Можете сдать документы там, где вы сейчас. Но забрать нужно будет там же. По срокам-примерно 3 недели ждали

Дадосвидания• 12 июля 2023
Как вы себе это представляете?
Они вам должны письмом выслать потом?
жар-птица Нюра• 12 июля 2023
нічого критичного не станеться, якщо зробите пізніше. коли ми робили, в ЦНАПі говорили, що забирати там же, де й замовляли. по строках - так, 3-4 тижні в залежності від завантаженості. ми робили майже у 15 років доньчиних, ніхто нічого не казав і не сварився:). плюс було зручно, що по місцю і реєстрацію її перевірили, і ІПН одразу зробили і вписали в паспорт. не знаю, чи можна це так швидко зробити не за місцем реєстрації
Неновая почта• 12 июля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Книжечкой паспорт делали?
жар-птица Нюра• 12 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Книжечкой паспорт делали?
зараз книжечкою ніхто вже не робить, тільки пластик. дорослим на 10 років, здається, дітям до 18, потім робити новий
СкрипяСердцем• 12 июля 2023
Да, можете сделать и там.э но и забрать тоже там. Или уже когда вернётесь, тогда и делайте.
бифидобактерияЖоржик• 12 июля 2023
Дівчата, а якщо плануємо виїжджати, можна не робити взагалі той паспорт? В осени буде 14, виїжджати напевно будемо вже після нового року. Для виїзду ж не потрібен цей документ? Душа не лежить.
автор Директриссимо • 12 июля 2023
Ответ дляДадосвидания
Как вы себе это представляете?
Они вам должны письмом выслать потом?
Та ні я уявляла, що все вже цифровізовано, в чому проблема здати документи в одному місці, дані обновляться, а потім пластик забрати в себе вдома. Але це мої лише припущення.
Роза в вазі• 12 июля 2023
Ответ дляДиректриссимо
Хто це вам має його пересилати. Цікаві такі.

автор Директриссимо • 12 июля 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Дякую
Дадосвидания• 12 июля 2023
Ответ дляДиректриссимо
Делать вам его будут там, где вы сдали документы, а не там, где вы хотите забрать.
Приедете и сделаете
Голубая фишка• 12 июля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Душа не лежить до чого? До паспорту? Дурість, вибачте. Ні, для виїзду не потрібний. Поки є час, краще зробити, тим більше, що перший паспорт безкоштовний.
автор Директриссимо • 12 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
Та я й не думала, що його потрібно пересилати. Думала при здачі документів вказують, що забрати там то. Я вважала, що головне це загрузити дані. Значить помилилася, добре, що тут проконсультувалася. Нічого страшного, я ж не кожен день роблю паспорти
бифидобактерияЖоржик• 12 июля 2023
Ответ дляГолубая фишка
Да, до паспорту, я сама збираюсь позбавлятись громадянства при першій же можливості :(
жар-птица Нюра• 12 июля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
ми зробили паспорт майже в 15 років. зараз за його відсутність ніхто не карає, тому зробите, коли зможете
бифидобактерияЖоржик• 12 июля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Дякую вам
Голубая фишка• 12 июля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Відсутність паспорту ніяк не впливає на громадянство. А ось мати деякі проблеми пізніше, коли паспорт дитині терміново знадобиться, дуже реально.
МинерАлочка• 12 июля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Непотрібно, але без нього не зробите новий закордонний паспорт у разі атрати старого, або як пройде його термін
бифидобактерияЖоржик• 12 июля 2023
Ответ дляГолубая фишка
А він може щнадобитися закордоном? В яких випадках?

МинерАлочка• 12 июля 2023
Ответ дляДиректриссимо
Запитайте в ДП Документ, в них вроді була послуга пересилки, але це платно.
бифидобактерияЖоржик• 12 июля 2023
Ответ дляМинерАлочка
Зрозуміла дякую
МинерАлочка• 12 июля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
При втраті закордонного. І виготовити укр паспорт (ID) за кордоном складніше, ніж просто закордонний.
Цикавенная• 12 июля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Моей тоже на днях 14 будем делать в Берлине. Уже много где можно сделать этот паспорт тут на месте.
ПолБатона• 12 июля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
На яке міняти збираєтесь?
бифидобактерияЖоржик• 12 июля 2023
Ответ дляПолБатона
На яке міняти збираєтесь?
На яке вже вийде, не принципово
ПолБатона• 12 июля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
На яке вже вийде, не принципово
В параші дадуть без проблем. Україні треба позбавлятися сміття.
бифидобактерияЖоржик• 12 июля 2023
Ответ дляПолБатона
Ви я бачу вже скористалися цією можливістю, раз знаєте, що там без проблем. На мене подібні маніпуляції від зелених шісток не діють. :)
ПолБатона• 12 июля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Ватніць там чекають, матрьошка, гайда)
-Ань-• 12 июля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Роблять паспорт-книжечку. Але тільки через суд. Ось в цьому році:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3350514
-Ань-• 12 июля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
В Україні існує 2 окремих законодавства про паспорт:
*Пластик в 14 років.
*Або паперовий паспорт-книжечка після 16 років.