Белая котичка• 12 июля 2023
Електронний підпис. Дія
Мій чоловік зробив цей самий електронний підпис - саме так запевняє Дія - "Ви вже маєте електронний підпис". Активував його. Але як ним користуватися? При спробі застосувати його система пише - немає жодного підписаного документа. Як можна підписати документ?
Коплю на груди• 12 июля 2023
Якщо хтось (контрагент) створює документ на підпис, то посилання приходить на пошту. Ви переходите за посиланням та використовуєте Дія підпис.
Белая котичка
• 12 июля 2023
Ответ дляКоплю на груди
Дякую!
Зубачистка• 12 июля 2023
Я помню скачивала какую-то пробную программу , в которую затягивала нужный мне документ, это было заявление и там в этой программе и накладывала подпись, но на работе забраковали им этот формат не подошёл, они в своей проверяли
Коплю на груди• 12 июля 2023
Ответ дляЗубачистка
Ми користуємось програмою ВЧАСНО
Метровий сантиметр• 12 июля 2023
Ответ дляКоплю на груди
Ми користуємось програмою ВЧАСНО
Вчасно не очень хорошая программа, потому что в ней сохраняется информация о подписанном документе, что грозит потом утечкой данных. Наша информационнная безопасность не рекомендовали ее.