Свас в шоке• 12 июля 2023

Ви довго зважуєтеся на придбання необхідних речей

З огляду на те, що зараз є великий і асортимент товарів і його різні цінові категорії, та й загалом приладів взаємозамінних багато.
Галя із Дарниці• 12 июля 2023
Я всегда точно знаю что хочу и редко делаю спонтанные покупки
Русланка з гілки• 12 июля 2023
Нравится купила , потом не найду . Или на сайтах если есть скидка покупать нужно мгновенно .
автор Свас в шоке • 12 июля 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Я теж знаю, але ж як вибрати саме те, що дійсно краще по функціоналу і т.п.?
Галя із Дарниці• 12 июля 2023
Ответ дляСвас в шоке
Вы о чем конкретно?
Некомильфо• 12 июля 2023
Якщо гроші є недовго, якщо впритик обдумую
Снегопадка• 12 июля 2023
Ой, да. Мне сейчас телефон нужен, не могу решиться)))
Най хоч раз• 12 июля 2023
Техніку обираю швидко, а от телефон вже майже рік не можу вирішити на який змінити.
Снегопадка• 12 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
А у меня так со всем. Я думаю по месяца три. Потом уже если сильно припечет, то покупаю за неделю.
Радикальная• 12 июля 2023
Шукаю найпривабливішу пропозицію на обраний товар и лише потім купую.
автор Свас в шоке • 12 июля 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Вы о чем конкретно?
Зламалась скороварка, немає духовки зараз. Думаю, може вже не два гаджета обрати , а якусь мініпіч, щоб мати 2 в 1
автор Свас в шоке • 12 июля 2023
Ответ дляНекомильфо
Але ж на всі приладдя банально може місця не вистачити
Тушьмушьнюшь• 12 июля 2023
Довго. Перебираю десь місяць - два, а то й три, щоб бути абсолютно впевненою. Все що має працювати довше року, все вибирається дуже довго.
Любительница• 12 июля 2023
Довго думаю, порівнюю, шукаю. В якийсь момент вже точно знаю, що брати і сильно не вагаюсь. Але той процес мене страшенно вимотує, хотіла б вміти швидко і без вагань приймати рішення
Пишу каліграфічно• 12 июля 2023
Потрібно-купила,довго нема часу думати,для чого мені займати лишнім час
СвітланкаОК• 12 июля 2023
Недовго. Подивилась що є, почитала відгуки, зрівняла з іншими моделями в тій же ціновій категорії та придбала. Це всього лише річ, чого б то на ній зациклюватись.
Галя із Дарниці• 12 июля 2023
Ответ дляСвас в шоке
А, ну если докупать все отдельно, возможно.
У нас вся техника встроена, голову не ломали над покупкой
БЦАшка• 12 июля 2023
Сижу без сумки, как дура. Тупо не могу выбрать. При этом попутно потратила уже тысяч пять на херню всякую, могла бы брендовую какую нить купить. Сегодня тоже выбирала - не выбрала.
Если что-нибудь действительно нужное - сломалось или захотелось ночью гриль - быстро покупаю.
автор Свас в шоке • 12 июля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Ну, щоб потім річ не валялась деінде. У вас такого немає, чим користувались пару раз і стоїть без діла?
Анонимарик• 12 июля 2023
Так, я чомусь довго зважують, але не через великий асортимент. Це щось інше, навіть сама не розумію. Начебто річ подобається, гроші є, а все одно чомусь зволікаю
Непогодка• 12 июля 2023
Пару дней выбираю. Изучаю характеристики, выбираю то что подходит,а потом ищу подешевле
Леди_на_драндулете• 12 июля 2023
Да, могу месяц выбирать, если покупка какой-то серьезной техники, например.
Скляна миша• 12 июля 2023
Ответ дляСвас в шоке
Купіть фільпс мультипіч. Скоровврка? Не знаю для чого вона взагалі
Скляна миша• 12 июля 2023
Якщо мені треба щось з техніки, витрачаю день на пошук, відгуки і порівняння. Головне робити це відразу як з´явилась потреба
автор Свас в шоке • 12 июля 2023
Ответ дляАнонимарик
У мене це так приблизно- я не хочу купити за умовних 5 тис .те, що розчарує. Готова за 10 те, що дійсно буде служити і радувати
Тро Нью-Йорку• 12 июля 2023
Дуже иногда год
Некомильфо• 12 июля 2023
Ответ дляСвас в шоке
Мене це не зупиняє, хотіла гриль, купила, тепер прибираю до шафи
Най хоч раз• 12 июля 2023
Ответ дляСвас в шоке
Як же вам складно живеться)) Ну як можна не розуміти будете ви чимось користуватись чи ні? Я наприклад точно знаю, що не буду користуватись комбайном і не купую його. Знала, що гриль це непотрібна фігня, але чоловік купив, стоїть тепер без діла. Єдине, що купила сама і не користуюсь це вафельниця. Але там купа насадок, тому донька забрала в гуртожиток і граються тепер з дівчатами.
Некомильфо• 12 июля 2023
Ответ дляСкляна миша
В мультипічі суп не звариш
автор Свас в шоке • 12 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
У мене хлібопічка без діла. А у вас гриль не зайшов. А хтось кожного дня користується. Коли купуєш, думаєш, що саме ця річ найнеобхідніша
Скляна миша• 12 июля 2023
Ответ дляНекомильфо
В мультипічі суп не звариш
А в духовці звариш? Суп вариться в кастрюлі.