Гарні диньки• 12 июля 2023
Максимально швидко заробити на власне житло
Це можливо? Хто знає такі історії? Скільки знадобилось часу?
Про проданий пай чи хатку бабусі в Київській області слухати не цікаво, про зароблене більше
Тут как тут• 12 июля 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Розкажіть детальніше, будь ласка! Люблю таке і вірю.
Миловидна леді• 12 июля 2023
Ответ дляВся така шо куди там
К сожалению, никогда не знаешь, где соломку подстелить. Но это не значит, что нужно сложить лапки.
Очень жаль, что у вас так вышло.
Моя история. Квартира в Луганске, ракета прилетела прямо в гостиную, в августе 2014…продать нечего. 2020- вложились в новострой Ирпень.В 2021 - небольшая квартира доя работы в Северодонецке. Не осталось ничего….Из трех квартир в разных городах
Гарні диньки
• 12 июля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Наші співчуття ((( такі реалії, нажаль ((((
Заліковий троль• 12 июля 2023
Если вы не супер специалист,то останется только работа в КЦ ’офисов’.
Знаю человека который там за 3 года заработал и на машину, и на квартиру, и на ремонт, и на отдых,и сбережения есть.
Но такой вид заработка для меня недопустим
Гарні диньки
• 12 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Нічого не ясно
, що таке КЦ офісів?
Я инженер, меряю от 1• 12 июля 2023
4 роки економила, наскладала 10 тис. дол Квартира коштувала біля 40 тис. Курс різко виріс, а ціни на житло в забудівників ні. Вийшла ціна біля 23 тис Дозичила 2 тис дол + взяла розтермінування на 3 роки в забудівника з фіксованою платою. Виплатила забудівнику, зробила трошки ремонт, щоб заїхати, віддала борг, доробити ремонт. Тепер втекла від війни в Європу. Квартира порожня :)
Висновки-така в мене карма, жити в орендованій:)))))
Ms. Сама прямота• 12 июля 2023
У мене були стосунки з одним чоловіком ,який мав прекрасне житло - дуже гарний будинок.
Дійсно, був період в роботі коли він мав надприбутки - але в той час коли інші купували нові телефони, їздили і подорожі та просто жили на широку ногу - він всі ці кошти направляв в будівництво.
Зроблено все дуже гарно та зі смаком. Він потім ще і на квартиру назбирав. І іздити відпочивав- але це все досить скоромно. І взагалі забезпечений, заробляє доволі непогано.
Але його секрет був не просто в доходах, а в раціональному витрачанні коштів. Я так не вмію (
Гарні диньки
• 12 июля 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Моя хороша подруга працюючи звичайним інженером, навіть не на керівній посаді так придбала однокімнатну квартиру в новобудові + зробила ремонт. Дуже раціонально поводилась з коштами і також відпочивала, вдягалась і т.д.
Оч@ров@Шк@• 12 июля 2023
житло є різне - на вулиці моїх батьків (сумська обл) - хата коштує 7 тис доларів, в моєму ЖК в Києві однокімнатна квартира 75 тис доларів. На перший варіант я зароблю за 5 місяців фінансової дисципліни, на другий трошки довше вийде
Гарні диньки
• 12 июля 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
За +/- 50 місяців? 4 роки виходить
Оч@ров@Шк@• 12 июля 2023
Ответ дляГарні диньки
За +/- 50 місяців? 4 роки виходить
так, але 5 місяців дисципліни ок, а 50 довгий строк, можна і зірватися. У нас на першу квартиру пішло 6 років життя на одну зп з двома дітьми, такий досвід я не готова повторити
Гарні диньки
• 12 июля 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я вас розумію, життя іде і хочеться жити тут і зараз, а не тоді і потім
Гарні диньки
• 12 июля 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
В мене на першу квартиру пішло 5 років. Та подружка, то я ))
НаБалКоніХодять• 12 июля 2023
Ответ дляЦибулька зла
можно еще через Трансерфинг реальности, но для этого нужно иметь свободное сознание
Фігня повна. Жодної людини на знаю щоб допомогло.
Оч@ров@Шк@• 12 июля 2023
Ответ дляГарні диньки
значить ви знаєте як купити, швидше лише іпотека.
Гарні диньки
• 12 июля 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Знаю, але і чужий досвід цікавий
Гарні диньки
• 12 июля 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Тв ясно, не допоможе, то невільна свідомість винна буде
Оч@ров@Шк@• 12 июля 2023
Ответ дляГарні диньки
Знаю, але і чужий досвід цікавий
ще є варіант - коли вже маєш одну квартиру, то збираєш на перший внесок на іпотеку на більшу , купуєш , здаєш першу і платиш кредит за дохід від оренди, так залишаєшся з двома квартирами на виході.
Гарні диньки
• 12 июля 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Розглядається і такий варіант