Путающаяся• 12 июля 2023
Как убрать эти разводы на варочной поверхности?
Девочки, как убрать эти разводы?
Путающаяся
• 12 июля 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Этим порошком . Будет как новая из магазина
Спасибо, попробую!)
JuliaS10575• 12 июля 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
я теж таким мию.неперевершений результат,але треба докласти зусиль щоб віддраяти ...також полірує мілкі подряпини на склі і воно дійсно як нове.
Путающаяся
• 12 июля 2023
Ответ дляJuliaS10575
В мене поверхня чиста, просто з´явились якісь розводи, не можу зрозуміти від чого. Їх при денному світлі особливо не видно, але коли включаю штучне освітлення то видно і виглядає поверхня як брудна. Буду теж пробувати цей засіб.
Весёлая морковка• 12 июля 2023
Ответ дляПутающаяся
Электро или индукция?