Фуліганка• 12 июля 2023
Низкий рост хгч
Девочки пожалуйста поделитесь опытом. Долгожданная беременность, 4-5 неделя
Первый хгч 9.07-1082
На следующий день10.07 -1365
Вчера была на узи, плод в полости матки (внематочную исключили)
Сижу рыдаю, не знаю куда себя деть, повторое узи через неделю, а как до него дожить спокойно? Может кто-то поделился своей историей ?
Первый хгч 9.07-1082
На следующий день10.07 -1365
Лика-прилипка• 12 июля 2023
Не варто ридати, негативні емоції можуть зашкодити дитині. Плід в порожнині матки, отже все ок. А аналізи можуть бути і не зовсім точними, та виключно й на ті цифри орієнтуватися не варто, головне що на УЗД все добре. Не накручуйте себе, не варто.
КонхфЭдкаТузик• 12 июля 2023
Маленький термін, навіщо так часто робите хгч і УЗД?
Ридання теж не на користь.
Купіть собі щось смачне і корисне, почитайте приємну добру книжку чи гляньте мультфільм.
Я хгч здавала лише раз, у першу вагітність. У другу мені навіть не призначали.
УЗД робила по три штуки (11,22,31 тиждень) обидві вагітності.
Мої вже до школи ходять.
Якщо нічого не турбує, немає хронічних хвороб, то навіщо себе накручуєте?
Ридання теж не на користь.
Мої вже до школи ходять.
Фуліганка
• 12 июля 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ридання теж не на користь.
Мої вже до школи ходять.
Ридання теж не на користь.
Мої вже до школи ходять.
Дуже дякую за підтримку, так часто хожу тому що лікар сказав дивитись динаміку.
КонхфЭдкаТузик• 12 июля 2023
Ответ дляФуліганка
Дивляться динаміку, якщо немає можливості зробити УЗД або не знайшли дитя у полості матки.
У Вас норма по УЗД, то пийте фолієву і забезпечте собі позитивні емоції.
ЛолитаНеРазлита• 12 июля 2023
Я вже не пам‘ятаю свій ріст хгч,але історія приблизно така ж.Чекати тиждень узд було жахом,взяла себе в руки і чекала,аби не шкодити негативом майбутній крихітці.Ще між 6-7 тижнем була якась коричнева мазня,то ледь не здуріла.І через тиждень повторне узд,то був термін 7 тижнів і день,я побачила свою ціпоньку і почула серцебиття(наревілася від радості,чоловік ледь заспокоїв).
Вчора вже була на першому скринінгу,все добре,ціпонька навіть привіт помахала👼
Тримайтесь,не думайте про погане,все у вас буде добре.
Фуліганка
• 12 июля 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Щиро радію за вас з маленькою зірочкою🙏🏻 дуже дякую за підтримку і теплі слова. Сподіваюся на краще і бажаю вам тільки найкращого)
ЛолитаНеРазлита• 12 июля 2023
Ответ дляФуліганка
Дякую.Бажаю вам легкої вагітності,все буде добре,тримайтесь.
В мене перед цим була завмерла вагітність,тому позитвних думок було дуже мало,але я налаштувалася на все добре.Все в Божих руках
Кучерявочка• 12 июля 2023
У меня два раза был плохой рост хгч и падающий прогестерон. Первый раз был выкидыш, второй удалось спасти, дополнительно к хгч сдавала прогестерон, коагулограму, д-димер и маркеры АФС. На Клексане, Метипреде и Утрожестане успешно выносила. Я бы на Вашем месте добавила Утрожестан и сдала прогестерон, хуже от него точно не будет, а если эмбрион здоровый то может помочь сохранить беременность
Фуліганка
• 12 июля 2023
Ответ дляКучерявочка
Большое спасибо, так и сделаю