БершкомангоЗар• 12 июля 2023
Що робити з таким підборіддям?
Я не повна, але форма підборіддя така. Немає чітких контурів. Чи допоможуть якісь уколи? Не знаю, як виправити це. Дуже негарно.
СкумбріяП8• 12 июля 2023
Якщо це підліток (складається таке враження) то нічого не робити.
Якщо вам більше 20 років то косметична хірургія досить доступна для всіх, були б гроші.
Доречі ортодонт може вам допоможе
Алина-1240• 12 июля 2023
Или забить на это или пластика нижней трети лица с липосакцией подбородка.остальное до одного места
БершкомангоЗар
• 12 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
У Вас с прикусом проблемы?
так, проте поки брекети не можна поставити (рекомендація стоматолога)
БершкомангоЗар
• 12 июля 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Доречі ортодонт може вам допоможе
Дякую!
Тётя Хрюша• 12 июля 2023
У меня такой второй подбородок с детства. Сейчас во мне 51 кг и он есть, в моем случае проблема с осанкой и когда я активно занимаюсь спортом укрепляя спину, она становится ровнее и это нависание снизу становится меньше
БершкомангоЗар
• 12 июля 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Прийняти і полюбити нарешті себе, а не нав´язані кимось стереотипи!
Слушна порада)
БершкомангоЗар
• 12 июля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Спробую🤍
Упругая попка• 12 июля 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
чого?
Усатая полосатая• 12 июля 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Можно уколоть и любить себя дальше)
Хомо_сапиенс• 12 июля 2023
генетика. я завжди була як велосипед худа, хоч за швабру пхай - конкретно в цифрах - при зрості 164 та вазі 48 кг було таке підоборіддя навіть у юності та ще й щоки... а все решта - скелет скелетом
БершкомангоЗар
• 12 июля 2023
Ответ дляTammy21
Ви зверталися до ортодонта?
наразі є запалення, поки його повністю не вилікувати - ставити брекети не варто.
Ответ дляБершкомангоЗар
Я не лікар, але маючи досвід споглядання усунення подібного нюансу у подруги, дуже раджу вам завітати до кількох ортодонтів, щоб вони прописали вам усі періоди по часу і грошам. Бо одними брекетами там наврядчи обійтися можна (я буду рада, якщо помиляюсь).
БершкомангоЗар
• 12 июля 2023
Ответ дляTammy21
Дякую!
Твоя подружайка• 12 июля 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Дякую!
Автор, тут была тема девушки с такой же проблемой. Она носила пластинки, аппарат Росса что ли. Проконсультируйтесь у ортодонтов. Но это не генетика точно, это ортодонтия и ее можно исправить