АнтиТанкист• 12 июля 2023

Есть ли анализ на тромбоз? Чтоб узнать есть тромб или склонность?

Может не правильно спрашиваю, кто понял и в курсе, ответьте пожалуйста
Файна дівка• 12 июля 2023
Коагулограмма
tarveldy• 12 июля 2023
Показник фебріноген з аналізу крові
Как нефиг делать• 12 июля 2023
Мне больше 30 делали. Включая генетику
Железобетон• 12 июля 2023
Колиагулограмма ( туда входит протромбиновый индекс,МНО)
Можно сдать в обычной поликлинике
Vassa73• 12 июля 2023
Д-димер,коагулограмма.
автор АнтиТанкист • 12 июля 2023
Ответ дляVassa73
Д-димер,коагулограмма.
Это два анализа лучше здать, или один коагулограмму?
автор АнтиТанкист • 12 июля 2023
Ответ дляЖелезобетон
Можно сдать в обычной поликлинике
Спасибо
Гигиенишвили• 12 июля 2023
Я нещодавно робила УЗД судин. То мені флеболог чітко відповіла що і як, але за аналізи не говорила нічого.
автор АнтиТанкист • 12 июля 2023
Ответ дляГигиенишвили
Все хорошо у Вас?
Vassa73• 12 июля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Д-димер показывает уровень тромбоза в крови,в коагулограмме общие показатели свертывания.Лучше оба.
автор АнтиТанкист • 12 июля 2023
Ответ дляVassa73
Спасибо
Гигиенишвили• 12 июля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Все хорошо у Вас?
Сказала тільки варикоз, тромбів нема. Це такий побічний ефект пішов від прогестерону. Я була в шоці. Гуля за секунду на вені роздулася і ноги стали як колоди. Ніколи такого не було. Розхльобую тепер наслідки.
автор АнтиТанкист • 12 июля 2023
Ответ дляГигиенишвили
А почему так с прогестрерогом? Хорошо что тромбов нет
Гигиенишвили• 12 июля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
У гормонів є такий побічний ефект. Маю низький рівень прогестерону і таку швидку реакцію на нього. Флеболог пояснила, що таке часто є. Поки що відмінили, буду спостерігати.
Якщо у вас є проблеми, то додатково зробіть і УЗД судин. Дивляться всі - від паху до ступні.
Донька подруги• 12 июля 2023
Гены тромбофилии показывают негетическую склонность. А когауолограмма показывает ситупцию на сейчас
автор АнтиТанкист • 12 июля 2023
Ответ дляДонька подруги
Спасибо
Оксана-004e• 12 июля 2023
У меня на внутренней стороне предплечья вена от подмышки до локтя болит, завтра сдаю ддиммер и узи. Капец, встала утром называется. Болело еще позавчера только в подмышке, а вчера была в бассейне и вот утром уже проснулась с Болью и тянет как веревка от локтя
Sunrise23• 12 июля 2023
Коагулограма, д-димер покажут текущую ситуацию. Полиморфизм генов тромбофилии, гомоцистеин, АФС предрасположеность.
КохайтесьЧорнобровi• 12 июля 2023
если склонность - ходьба, утром днем и вечером, чтоб суммарно до 10 км,
до конца жизни
автор АнтиТанкист • 12 июля 2023
Ответ дляОксана-004e
Ого(( Пусть все хорошо будет
Дюагональ• 13 июля 2023
https://www.testdnk.com.ua/analizy-dnk/vrozhdennay...
Лукава_Кiшка• 13 июля 2023
Я в сінево робила Д-димер і коагулограму. Але раджу вам ще доплерографію зробити
Пожарник• 13 июля 2023
Коагулограма і Д-дімер, загальний аналіз крові (щоб визначити тромбоцити).

У листопаді пройшла УЗД судин шиї і голови, а там в біфуркації правої сонної артерії знайшли нестабільну велику бляшку, в процесі перетворення в тромб. Тобто, від появи бляшки до виникнення тромбу проходить процес швидко - нестабільна має нерівну нечітку поверхню (має у складі високий вміст ліпідів і макрофагів, низький вміст гладком´язових клітин і колагену), покришка бляшки тонка, швидко росте, лопається, а потім той кровяний згусток на місці бляшки перероджується у тромб. Причина виникнення високий АТ (гіпертонія).