волосатое стекло• 12 июля 2023
Якого чоловіка вибрати?
Зареєструвалась на СЗ, познайомилася з купою чоловіків, після багатьох переписок і деякий побачень відсіяла все сміття і лишила 2х.
3 одним зустрічаюсь 8 міс, з другим 2 міс. І так мене бовтає, такі вони не ідеальні обидва((
Якби з 2х зробити одного((
В першого закохалась, та він тримає на відстані і цікавиться тільки сексом, не гарний, але дуже цікавий і досить розумний. Другий вже починає піклуватися, гарний як модель, я йому подобаюсь, пише, дзвонить щодня, але він якийсь обмежений (робітнича спеціальність)
Шукати третього?)) Та я вже не молода принцеса)) Хапати й тікати?
Хто досвічений у багаторічних зустрічах?
Якби з 2х зробити одного((
волосатое стекло
• 12 июля 2023
Ответ дляВишневий цвіт
у меня нет для вас хороших новостей)))
Давайте які є))
волосатое стекло
• 12 июля 2023
Ответ дляMs. Dolly
Продолжайте с двумя встречаться
Зачем выбирать?
А що, так можна?
БезВзяток• 12 июля 2023
Ответ дляволосатое стекло
40+
))
На вашому боці досвід) Ви точно оберете найкращу людину для життя в плані перспективи.
волосатое стекло
• 12 июля 2023
Ответ дляБезВзяток
Так якось не налаштована на спільне життя(
Вишневий цвіт• 12 июля 2023
Ответ дляволосатое стекло
Давайте які є))
ну первый с вами отношений не имеет, только секс. а второй начнет вас раздражать со дня на день
БезВзяток• 12 июля 2023
Ответ дляволосатое стекло
Тоді нащо це вам? Не тратьте емоцій і часу, живіть для себе.
волосатое стекло
• 12 июля 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Маєте рацію((
Немає сили ще раз оте все шерстити на сайті. Не було цілі шукати чоловіка для життя, бо я вже в такі ігри не граю. А воно й боком вилазить((
Сижу_и_плачу• 12 июля 2023
Ответ дляволосатое стекло
А що, так можна?
Можно все.
Если охренеть до нужной степени
волосатое стекло
• 12 июля 2023
Ответ дляБезВзяток
То ж живу для себе - секс і секс, спільні вих, спілкування, самооцінка
Ms. Dolly• 12 июля 2023
Ответ дляволосатое стекло
А що, так можна?
Конечно.
Главное называть обоих ’зайчик’
волосатое стекло
• 12 июля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Можно все.
Если охренеть до нужной степени
Бо я тут перетоптуюсь у виборі. Один емоційно дуже заходить, а другий додає те, що не додає перший, але мене це якось соромить, я ’не з такої сім´ї’))
волосатое стекло
• 12 июля 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Влаштуйте тройнічок
Повбиваються))
там обидва самці з гонором)
Сижу_и_плачу• 12 июля 2023
Ответ дляволосатое стекло
Уже ´с такой’)))
Два месяца полет нормальный. Зачем усложнять?
Сижу_и_плачу• 12 июля 2023
Ответ дляMs. Dolly
Конечно.
Главное называть обоих ’зайчик’
Или искать мужиков с одинаковыми именами. Вообще красота
волосатое стекло
• 12 июля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Уже ´с такой’)))
Ну, я таким чином готувала собі відхідні шляхи покинути першого. І якось заштопорилась(
Сижу_и_плачу• 12 июля 2023
Ответ дляволосатое стекло
Юзайте пока этих и ищите своего. Ради которого остальные отвалятся
волосатое стекло
• 12 июля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
О, хороша думка
Сижу_и_плачу• 12 июля 2023
Ответ дляволосатое стекло
О, хороша думка
Ну ясно же, если у вас мысли кого выбрать, то оба ’не зашли’
БезВзяток• 12 июля 2023
Ответ дляволосатое стекло
Без емоційної прив´язки?
Ума Палата• 13 июля 2023
Автор а на каком Сз?
Я сейчас на Kismia .....это пипец какой то
Откровенно какие забулдыги.все посое 40 отекшие,многие фоткаюттся в трусах и майке..
2 понравились более менее..но блин на встречу че то не охота идти