Ростки жимолости• 12 июля 2023
Девушки мамочки вопрос по памперсам
Мы пользуемся хагис элит софт и всё подходит, но в чём разница их от хагис актив бейби.Вторые немного бюджетнее, интересно ваше мнение, кто пользовался есть ли ощутимая разница?
Малая Налегке• 12 июля 2023
На одній дупі відчутна різниця, на іншій - ні. Пробуйте.
У моїх дітей були не ніжні попи, їх влаштовував економ варіант
Ростки жимолости
• 12 июля 2023
Ответ дляМалая Налегке
У нас нажаль не так, на памперс преміум кер, пішла пітниця , хоча змінювала кожні 3 год, як і хагіси.Та вже не хочеться так кошти викинути, як не підійдуть то далі не знати куди діти
Ростки жимолости
• 12 июля 2023
Ответ дляpersonality
На еліт більш мʼяке покриття.
А що стосується поглинання то вони добрі, не пріє дитина?
Марія-98cd• 12 июля 2023
А мне нужно узнать есть ли разница в памперсах для новорожденых мальчика или девочки 🤔🤔
Пуки-куки• 12 июля 2023
Я так понимаю, ’Хаггис актив бэби’ предназначены для более активного ребенка
Мексиканочка• 12 июля 2023
Ответ дляМарія-98cd
Разницы нет.
personality• 12 июля 2023
Ответ дляРостки жимолости
Чесно кажучи не особо різницю помітила. Коли мала була від пів року до півтора її сипало люто від усих крім японських. Можете собі уявити скільки ми грошей на то викинули🫣🤪
Мадам Подлинник• 12 июля 2023
Вночі користуємось Хагіс Еліт, вдень Джой біла упаковка або Лупілу. Головне не перегріти дитину і вчасно змінювати підгузок.
personality• 12 июля 2023
Ответ дляМарія-98cd
Є. Там той вкладиш відрізняється.
Марія-98cd• 12 июля 2023
Ответ дляpersonality
Є. Там той вкладиш відрізняється.
Так какие взять для новорожденной девочки ?
personality• 12 июля 2023
Ответ дляМарія-98cd
Ой, тут тільки пробувати. Я в роддом брала памперси преміум кеа. Потім почали експериментувати, бо сипало. По відгукам прийшли до японських.
Зі старшою такого не було. Перші пару тижнів преміум, потім звичайні. Але на інші крім памперс її сипало. Навіть на хагіс еліт
Тётя Хрюша• 12 июля 2023
Від народження були хагіси. Підходили тільки вони.
Але коли син підріс перейшли взагалі на памперси. Так як вони тонші і дитині в них комфортніше.
Ваш варіан знайти де поштучно продають.
Або маленькі пачки брати на пробу.
Ваш варіан знайти де поштучно продають.
Або маленькі пачки брати на пробу.
ЭтаваНиМожетБыть• 12 июля 2023
Хагіси були ультракомфорт (середня ціна).
Преміум тоді тільки з´явилися і чим вони круті, я не зрозуміла.
Хагіси класік були дешевші, але під ними була гаряча попа, тому лише одну пачку використали.
Тоді були памперси ектів бебі, але мені менш зручні вони, ніж хагіси. Бо гірше тримали форму ´.
Подруга взагалі користувалася белла хеппі.
Зовсім дешеві були вологими після першого ж попісу, тому їх треба частіше змінювати і в результаті ще дорожче виходило.
Аноним с кешбеком• 13 июля 2023
Они мягче. В Антошку зайдите, там висели памперсы рядом с упаковками, можно разглядеть какие внутри какие.
Аноним с кешбеком• 13 июля 2023
Всё время относили Хаггис Элит Софт и трусики эти же. Отлично! Никаких проблем!
Попа не краснеет, на прогулке не мокнет, ночью не подтекают.