Бо щось я нічого не находжу в неті
Розчавила пальцем павука(не бачила,що то павук,бігло швидко по підлозі,думаю роздушу),він мене вжалив (
Укус ідентичний укусу оси чи бджоли
Боліло сильно хвилин 10,вже попустило
Павук сам маленький,бежево/прозорі лапки,жовтувате черевце
Укус ідентичний укусу оси чи бджоли
Боліло сильно хвилин 10,вже попустило
Шикаю і викаю• 13 июля 2023
Ответ дляhrushyk
Жах,мене павук кусає вперше …
Пройдёт, не переживайте. Вообще они кусючие.
Я тоже раньше не знала
Прокачую сідниці• 13 июля 2023
Ответ дляЦвірінь
Є, тарантули, раніше були розповсюджені на Одещині і Миколаївщині, тепер з´явилися і на моїй рідній Кіровоградщині -- певно, через кліматичні зміни.
Я с Одессы. Частный дом. Как-то черную вдову во дворе видела. В траве. Это капец. Очень ядовитый паук. И как-то дома поймала бежевого паука. Похожего по описанию автора. Вбила в гугле его описание. Мне показало, что ядовитый, но не сильно. Просто отек после укуса должен быть.
Прокачую сідниці• 13 июля 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Не думаю що на Волині є якийсь небезпечний дуже. Всі самі такі у нас на півдні - тарантул, каракурт. Останього знаходила в домі не один раз
Капец. Вы сказали за каракурта и я посмотрела сейчас, как он выглядит. Я у себя на территории валом их видела.
Хочу наколоти губи• 13 июля 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Це один рід - чорні вдови, а ось вид - каракурт. Вид чорна вдова, якщо не помиляюсь, то це саме в США розповсюджений.
Прокачую сідниці• 13 июля 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
я просто всегда черных вдов знала. С черными спинками. А этих с красными, нет. Я сама родом с Николаева. В Одессе просто много лет живу. И я помню в детстве, как ребята тарантулов ловили на пластилин. Их море было. А вот каракуртов я там никогда не видела. Только тарантулов и черных вдов.
Хочу наколоти губи• 13 июля 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Я теж з Одеси. З дитинства знаю, що перевіряти взуття, в кущі не лазити. Ось тарантула бачила тільки один раз.
Прокачую сідниці• 13 июля 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
как по мне, тарантулы не очень опасные. Они в норках живут. Охотятся ночью. Очень маленькая вероятность, что он укусит. А вот вдовы и каракурты лазят везде. И я дома поймала желтого паука. Похожего по описанию автора. Не помню я названия. Но я тогда нашла в инете. и помню, что ядовитый по описанию. он еще прыгает, как кузнечик. Я в шоке тогда была.
Хочу наколоти губи• 13 июля 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
На тарантула може бути неадекватна алергічна реакція, не знаю як в медицині це правильно називається. З вдовами да, краще взагалі справи не мати, а інших павуків я майже і не помічаю, ну є і є. Хрестовика знаю і є ще один, він по окрасу як оса. Такого як у автора не бачила, але вони точно є, цих видів не один десяток(
Каляка маляка• 13 июля 2023
Ответ дляhrushyk
Це капець,тепер в мене буде павучача параноя (
арахнофобия. Приветствую в наших рядах.
Найщасливіша• 13 июля 2023
Я особисто в тата в селі бачила декілька таких, вони якраз кусючі і по опису на Вашого схожі. Його же називають павук-оса.
Ответ дляНайщасливіша
Ні ,це не він точно,таких ми в дитинстві в тітки на Херсонщині ловили і в банки садили ,в неї малина була ,а там вони просто кішили в тій малині
Мене вкусив вчора інший,вже ідентифікували
Найщасливіша• 13 июля 2023
Ответ дляhrushyk
Отруйний вкусив?
Найщасливіша• 13 июля 2023
Ответ дляhrushyk
Так,але написано,якщо людина не алергік то крім болю нічого страшного не буде
Я не алергік взагалі
Укус спиртом протерла,алергозан випила та й усе
Єдине палець болів години дві
Я не алергік взагалі
Єдине палець болів години дві
А як він виглядає, знайшли по фото? Бо я павуків взагалі побоююсь, а ще якщо кусючі...
Найщасливіша• 13 июля 2023
Ответ дляhrushyk
Так,знайшла по фото
Пост 36,там дівчинка посилання кидає,можете перейти глянути,то воно
Дякую)