Белая и пушистая• 13 июля 2023

Наш урожай сьогодні ❤

Перші огірочки!!!
Намазюкана нішою• 13 июля 2023
Вітаємо! Уже свої пішли)))
ШобВам_КакНам• 13 июля 2023
ми вже консервуємо
Зараз на дієті• 13 июля 2023
Ми вже тижня 2 їмо :) а ось мій врожай малини
автор Белая и пушистая • 13 июля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Вітаємо! Уже свої пішли)))
Дякую, так, щось пізувато все в цьому році, помідори ще зелені.
ПрипоРошенная• 13 июля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Красива. Який у вас сорт? Солодка ягода?
автор Белая и пушистая • 13 июля 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
ми вже консервуємо
Молодці, я просто не консервую нічого. Щось трішки морожу.
Зараз на дієті• 13 июля 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Сорт не знаю. Чоловік городом займається :) солодка.
Регионщица• 13 июля 2023
У меня балконное))
Патика-мотика• 13 июля 2023
У мене скоро теж буде
автор Белая и пушистая • 13 июля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Яка краса, інстаграмна красуня. В нас теж багато, густо, щодня десь 1-2 кг збираю, в мене 5 кущів. Мала ділянка, намагаюся втулити все.
автор Белая и пушистая • 13 июля 2023
Ответ дляРегионщица
У меня балконное))
Це якась фантастика!!!
автор Белая и пушистая • 13 июля 2023
Ответ дляПатика-мотика
У мене скоро теж буде
І в мене такі зеленушки висять.
Не боюся осуду• 13 июля 2023
Ответ дляРегионщица
У меня балконное))
Ого, вот это круть !
Как вы это волшебство делаете ?)
Папобус• 13 июля 2023
в мене теж на балконі 2 горщика помідорів і 1 кущ огірків. тоже рву свій врожай потроху.
але таких рясних врожаїв немає. який сорт у вас балконних помідорів?
Мона Лиза• 13 июля 2023
Ответ дляРегионщица
У меня балконное))
Які класні! А упаковки від насіння не залишилося? Я купувала Балконное чудо, у мене вони вимахували по 1,5 метри і по 5 помідорів з куща було. В цьому році не сіяла.
Розбещена цяточка• 13 июля 2023
Дівчата, що може бути з помідорами, листя і кущі просто сохнуть ( Обробляли від фітофтори, ніби так називається, і нічого не помогло.
parele• 13 июля 2023
У меня в телефоне только такой урожай))
Огурчики тоже есть, ягод валом каких хочешь. С нетерпением жду помидоров)
автор Белая и пушистая • 13 июля 2023
Ответ дляparele
У меня в телефоне только такой урожай))
Долма? Ви не лише красунька, а й гоподинька!!!
PmB• 13 июля 2023
Ответ дляРегионщица
У меня балконное))
Ого.
Какие у вас семена, делитесь )))
Вкуси мене• 13 июля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Покажіть фото. Вологи достатньо ?
Регионщица• 13 июля 2023
Ответ дляМона Лиза
Я раньше тоже балконное чудо всегда сажала, макушку потом прищипывала. А в этом году эксперимент, теплая зима, посеяла в январе такой гибрид. С конца июня уже урожай пошел)
Регионщица• 13 июля 2023
Ответ дляPmB
Ого.
Какие у вас семена, делитесь )))
Ниже выложила
Сонячний зайчик• 13 июля 2023
Ми уже закрыли на зиму.
parele• 13 июля 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Она, да))
Спасибо за комплимент)
Очень любим долму, уже и на зиму листьев наморозила. И обязательно к ней соус: сметана, много зелени, чеснок и соль. Ум отъесть можно)
parele• 13 июля 2023
Ответ дляРегионщица
У меня балконное))
Ого!!! Чем Вы их кормите?))
Коник-стрибунець• 13 июля 2023
А це мій врожай 24.06. Перший рік займаємося дачей. Раніше цим усім займалася мама чоловіка, я туда їздила пару раз за рік на шашлики. В січні вона померла, і ми з чоловіком почали вчитися господарювати.
автор Белая и пушистая • 13 июля 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Ви молодці, класно у Вас!!! Співчуваю Вам у зв´язку з втратою.
ВсеПроВсехЗнаю• 13 июля 2023
Лика-прилипка• 13 июля 2023
Мы тоже уже два огурца сорвали. Цукини едим уже недели три и три абрикосы сегодня сорвали первые)))
Угги_в_горошек• 13 июля 2023
Девочки, а посоветуйте сорт малины, чтобы вкусная и ароматная, как раньше была. А то сейчас просто сладкая и почти без запаха. Хочу на зиму вкусного и ароматного варенья)