Сокодавка ще та• 13 июля 2023

Кто хочет быть в отношениях. Послушайте меня как относиться у мужчинам

Я училась свою бывшую глупую подругу, но она так и не стала меня слушать, и она одна. А я в отношениях и так слушайте
1 готовьте ему. Не насыпете вы, насыпет другая
2 секс, идите на компромисы, мжж. Анал
3 забота и уборка его логова, они это ценят
4 нет контролю
5 он босс
6 будьте милой, ваше плохое настроение ему не надо показывать
7 прощайте его ошибки
8хорлшо относитесь к его друзьям
9 следите за собой, губки, брови, волосы, будьте лучшей
10 не ставте себя выше него.
11 не будьте меркантильной
12 не изменяйте
На циголках• 13 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Це пише чоловік. І він не в відносинах, бо жінки до його високих стандартів зараз не дотягують, усі погані)
я теж коли прочитала, подумала чоловічі мрії

Кумедний ґудзик• 13 июля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
А быть одной зачем я вот в отношениях всегда почти
Вы хоть текст перечитывайте перед отправкой.
Фрикаделька• 13 июля 2023
точно мужик пишет
фантазер
возможно даже дрочер девственник который женщину разве что на порносайтах видел
Кумедний ґудзик• 13 июля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Удалено администрацией...
Что же вы такая вся замечательная по мужикам то скачите, а где же тот ваш единственный?
Фрикаделька• 13 июля 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Прочитай и сделай наоборот)) Я бы такой пункт в конце добавила))
типа не мжж а мжм
не анал
а страпон ему в жо))
вре_Динка• 13 июля 2023
Краще вже бути одною)
Жити гарно я можу і одна, чоловік для того щоб було ще краще
Куколка-мяуколка• 13 июля 2023
Эм, что здесь происходит?

Амбасадор щастя• 13 июля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Это не отношения, а рабство))) Отношения это немного другое, Вы, похоже, в них так и не были)
Strolan• 13 июля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Быть служанкой и в отношениях - это разное
СережкинаЯ• 13 июля 2023
Удалено администрацией...
Дашенька из Киева• 13 июля 2023
Нук якщо абстрагуватися від досить категоричної і відштовхуючої манери опису, то насправді так і є.
1 готовьте ему. Не насыпете вы, насыпет другая. (коханому чоловіку приємно готувати, якщо це сприймається із адекватністю і вдячністю)
2 секс, идите на компромисы, мжж. Анал (обрані спецефічні приклади, бо не всім потрібен/прийнятний анал і груповуха, правильніше було назвати цей пункт сексуальна розкутість та відкритість до нового, не ламаючі власні границі - це те чого не вистачає дуже багатьом у сексі)
3 забота и уборка его логова, они это ценят (не дуже зрозуміло що значить ’його логово’, якщо стосунки, то ’лігво’ спільне, ну принаймні в контексті проживання, якщо не власності - логічно що треба підтримувати там порядок і чистоту. Турбота- ну то взагалі усім приємно, не лише чоловікам, і знову таки турбуватися про кохану людину приємно
4 нет контролю (так і є, а нащо контролювати в принципі? довіра або є або немає. Так само як і контроль теж нічого не вирішує - він не запобігає зрадам і не зміцнює стосунки)
5 он босс (та нехай, в чому проблема? головне аби той біг босс розумів що влада без відповідальності не буває. Тому якщо чоловік хоче керувати, то відповідно і усі наслідки свого керування він також повинен усвідомлювати та передбачати, і якщо потрібно і усувати не перекладаючі то на плечі жінки.)
6 будьте милой, ваше плохое настроение ему не надо показывать (а кому подобаються нервові, депресивні, істеричні люди, котрі тільки тим і займаються що виливають на оточуючих свій поганий настрій та негатив)
7 прощайте его ошибки (якщо мова не про принципові речі типу зради чи інших важких проступків, то звісно треба пробачати, якщо людина визнає свою провину і план/виконує дії по налагодженню ситуації)
8хорлшо относитесь к его друзьям (Друзі бувають різні, якщо мова про адекватних людей, то чому взагалі до когось погано треба відноситися, неважливо то друзі чи ні?
9 следите за собой, губки, брови, волосы, будьте лучшей (тут навіть додати нема чого - жінка повинна слідкувати за зовнішністю. Звісно неможливо бути нафарбованою в вечірньому платті 24/7 але скільки вже за ті халати та бігуді сказано. Купити замість халату симпатичну сукню - не складно, як і тримати в доступності розчіску та блиск для губ.)
10 не ставте себя выше него.(зверхність не подобається взагалі нікому. Навіть дітям.)
11 не будьте меркантильной (меркантильність - це прагнення у всьому лише матеріального зиску і це дійсно неприємно)
12 не изменяйте (ну дійсно. не треба зраджувати, стосунки то не зміцнює і відношення не покращує)

Тож у підсумку логічні правильні принципи. Інша справа, що це не повинно бути грою в одні ворота. Наприклад, якщо турбота, то навзаєм має бути; якщо поважати його друзів, то і вони повинні ставитися до жінки з повагою, і так по всім пунктам; якщо вірність то спільна.
МеняАЖтрусит• 13 июля 2023
вот умора, угораю.
Бабуся Бетман• 13 июля 2023
все це хрінь, треба бути такою, щоб чоловік рєпу чесав, як йому стати милим і прибирати логово,щоб його жінці було з ним цікаво і комфортно))
Наизнанку• 13 июля 2023
ну на самом деле многие в Украине так и живут
Курочка• 13 июля 2023
Валера ты?
Александр_5• 13 июля 2023
Боже какой треш.
СкокоМнеДадите• 13 июля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
опупіть.. і рази оцих ’отношеній’ так весь час себе потрібно ламати (тільки читаєш,і тошнить вже)... Ви себе на помийці знайшли? як так можна себе не поважать???? Ну, якщо ви собою як особливість нічого не становите, то домашня безсловесна рабиня-прислуга то ваше.
Подтяжка• 13 июля 2023
Европейские взгляды 😂
Пожарник• 13 июля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
z nя теж у відносинах була і завжди всі хотіли мене повернути, але я нічого подібного не робила!!! особливо мжж, анал. це якийсь треш! ви себе оцими пунктами що описали-ви вбиваєте своє Я. накуя такі відносини, де ви постійно принижені і з опущеною головою ходите???краще бути одною, чим оце все , що ви перерахували

Единорог_помог• 13 июля 2023
Боже, 6 страниц обсуждений тупых советов полуграмотной недоженщины... Девушки, вы всерьез??
Пиши-пропало• 13 июля 2023
Надо чтобы девочка глотала тогда дарю дорогие подарунки
Калинові вуста• 13 июля 2023
Что-то я не увидела там вначале про условия ’хозяина’, типа чтобы член не менее 15 см и 4 см в обхвате, чтоб не менее 15 мин держался в постели, чтобы логово было у моря, а зп выше крыши, чтоб внешность была как у киноактера голливудского и характер как у героя романа для женщин и тд
Короче, так себе собеседование, не пойду к вам
ЛеньГуглить_правда• 13 июля 2023
Та это мужик пишет, которому никто не даёт, вот он и бесится, ещё и по взглядам он с прошлого века. Большего бреда нигде не читала.
Ненька наша• 13 июля 2023
Судя по Вашим перлам, нужно добавить еще один пункт: быть тупенькой.
автор Сокодавка ще та • 13 июля 2023
Ответ дляКалинові вуста
Я не меркантальная и 15минут акта мне много, я кончаю после 5 минут фракций, потом уже не надо это трения
Альфред Шнитке• 13 июля 2023
Цукрові вишні• 13 июля 2023
Троль или ду..
З родзинкою• 13 июля 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Троль или ду..
2 в 1
Finik@82• 13 июля 2023
який жах!!! я сподіваюсь це тролінг, бо якщо автор дійсно цих ’мантр’ дотримується то це капець!!
Ненька наша• 13 июля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
После 5 минут фракций😂😂😂😂. Божечки, держите меня😂😂😂. Вам точно еще одного пункта не хватает.