Завжди з рушником• 13 июля 2023
У Порошенко до сих пор бизнес в РФ . Это как?
Они собираются национализировать Рошен.
Это в голове не укладывается. Столько лет войны! А у него там бизнес.
Моська-слон• 13 июля 2023
Ответ дляГде тут 0?
Тролики замовлення отримали. Коли фігові результати саміту НАТО, нема ’вау’ ефекту, то треба Порошенка знов згадати
Просто цікаво, а які результати ви очікували? Щось типу: відзавтра ви в НАТО, і чоловіки Європи й Америки їдуть до вас воювати як за себе? Ну серйозно.
Щодо фабрики - вона законсервована стояла.
Ленне-Рейма• 13 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Удалено администрацией...
В мене подруга в Ліпецьку живе. Ще в далекому 2014 р. я спитала чи працює у них фабрика Рошен. Сказала закрита... І це є в вільному лоступі. Просто вам так хочеться говорити. А що з Томасом не так? Якщо що то я не голосувала ні за Порошенко ні за Зеленського...
Водійка хімарса• 13 июля 2023
Ответ дляРедисочка
Липецьк, вул. Доватора, 3&а. Джерело - Вікіпедія.
Закриття ліквідація 2017 рік в вашому джерелі. Ось так зелебобіки не можуть осилити всі букви
Прилипало• 13 июля 2023
А Бубка торгует бензом на оккупированных территориях за рубли. Имели они всех кто воююет. Бабки не пахнут, никак не нажрутся суки. И ВСЕ кто у кормушки такие.
Перловая Кашка• 13 июля 2023
Ответ дляМоська-слон
Як мінімум - достатня кількість потрібної зброї. Іншого зсу і не треба
Где тут 0?• 13 июля 2023
Ответ дляМоська-слон
Взагалі нічого не очікувала. Просто спостерігала з поведінкою наших політиків перед самітом, під час, і після. Цікаво чого очікували вони, і як зараз це будуть видавати за велике досягнення
Водійка хімарса• 13 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Не з томасом, а з дехто боягуз виборів боїться і намагається впливати на виборців зі слабким інтелектом.
Скорая помощь• 13 июля 2023
Ответ дляПрилипало
ну бубка известный сепар из ОПЗЖ
Завжди з рушником
• 13 июля 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Он же продал вроде ее
Типа, продал. Но оформлена она теперь на подставных лиц. Прибыль Петру.
Ms. Iphone• 13 июля 2023
Ответ дляГде тут 0?
Поцікавтесь бізнесом кварталу
Тоже о них сразу вспомнила, думаю, там тоже капает баблишко. И кому? Думаю, нашему Зе в том числе
Прилипало• 13 июля 2023
Ответ дляСкорая помощь
ну бубка известный сепар из ОПЗЖ
Так он до сих пор глава НОК и ещё куча прихлебателей. И они как при яныке там сидели так и при Зе сидят. Одна шайка все.
Перловая Кашка• 13 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Да-да
Он ещё и своими бусиками возит, а под конфетами сигареты - сама лично видела
И Марына за рулём была
Водійка хімарса• 13 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Зараз почнуть писати, що квартал 95 теж крутять не рос. каналах і сватів... ага
Ви є святе заділи... Петра
О, доречі, свати на рос каналах 🤦🏼♀️
Ленне-Рейма• 13 июля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
То це ж низько ось так просто брехати. І на мою думку кожен повинен відповідати за свої діяння. А не все списувати на ’папєрєдніків’
Перловая Кашка• 13 июля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
О, доречі, свати на рос каналах 🤦🏼♀️
То другоє
Ленне-Рейма• 13 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Автор, то фабрика працює чи ні? Конкретно і правдиво дайте відповідь!
Бавовнятко• 13 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Правда. Вам об этом не сообщают. Фабрика в РФ контролируется экс-главой нацбанка Гонтаревой
Я думаю так. Фабрика никуда не делась , ее не сожгли. Оборудование не вывозили, людей цепями тоже. Расторгли все отношения и фабрика существует там уже сама по себе. Может она выпускает те же самые конфеты по тем же технологиям, а как ты запретишь?
Если что я пороха не люблю
Но зрады не вижу объективно
Если что я пороха не люблю
Но зрады не вижу объективно
Перловая Кашка• 13 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Стільки не живуть, щоб відповісти за все скоєне з 2019, тому виборів як таких більше не буде
Водійка хімарса• 13 июля 2023
Авторе, висер ваш не вдався, тема показала, що багато людей прозріли від фігні, яка зараз відбувається, а інтелект середньостатичного виборця пішов вгору.
Я натуралка• 13 июля 2023
Ответ дляМатьЧасть
Это не правда. Работаю в Рошен.
Вы как моя знакомая из белоруси писала 24 февраля - очень мол сожалеем в шоке , но я точно знаю что через территорию белоруси точно не шли , у меня знакомые пограничники, а то что эти падлы мало того что пропустили эту нечисть через свою землю еще и наших обстреливали без конца провоцировали ей забыли ее знакомые рассказать
Несу добро людям• 13 июля 2023
Ответ дляГде тут 0?
Поцікавтесь бізнесом кварталу
Ви що, найвеличнішого не можна чіпати ))
Я натуралка• 13 июля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Так а з якого року війна шановні?
Герцогиня• 13 июля 2023
Ответ дляЯ натуралка
Так а з якого року війна шановні?
Так то ліквідація з 2017, а арештоване майно і рахунки з березня 2014
Ленне-Рейма• 13 июля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Дуже б хотілось в це вірити...
Вічний двигун• 13 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Можно ссылку?