Вкаблучках• 13 июля 2023

Кто на кето диете? У вас волосы не испортились?

Села на кето диету, так как по другому похудеть не могу. Ну вот прочла что у многих начали выпадать и редеть волосы. Это меня сильно пугает, так как волосы и так жидкие.
Поделитесь своим опытом кто на кето уже долгое время какие + или - у вас...
Спасибо!
natafki• 13 июля 2023
Привіт, маю також проблеми з волоссям, думаю що гормональний збій, а можливо щось в повітрі. Не думаю, що дієта може зіпсувати волосся, навпаки має придати сили та зміцнити.
автор Вкаблучках • 13 июля 2023
Ответ дляnatafki
Вы на кето сейчас?
Любовь Калистратовна• 13 июля 2023
Хто вам призначив кето? Ви здавали аналізи перед цим? І чи в курсі, що жодних досліджень про кето немає. Тільки 1 в психіатричній лікарні робили, да, результати непогані, але це все!!, далі тільки ваш вибір ставити на собі досліди
Білий Лосик• 13 июля 2023
Ответ дляnatafki
Да ни фига подобного)))
Тётушка Лошадь• 13 июля 2023
Пробовала Кето, но остановилась на низкоуглеводной. Отличное самочувствие, волосы в порядке.
Перша скрипка• 13 июля 2023
Слезла .,зубы волосы
автор Вкаблучках • 13 июля 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Я не кето очень хорошо себя чувствую, порхаю как бабочка, энергии море...
автор Вкаблучках • 13 июля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Ну у меня тоже не совсем строгое кето, углеводов минимум а вот жиры и белки почти поровну
Швидка Настя• 13 июля 2023
Я була на кето (до вагітності) і паралельно пила вітаміни та мінерали. Тому з волоссям не було проблем. Навпаки, шкіра і волосся стали ще кращими
Ленивица-красавица• 13 июля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Подскажите, пожалуйста, какой у вас бжу на низкоуглеводной диете?
Любовь Калистратовна• 13 июля 2023
Ответ дляВкаблучках
Ну-ну, так супер, що проблеми з волоссям почалися. Ось моє, покажіть ваше.
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33801247/
Ну як мінімум