lilul990• сегодня в 09:38

Хто не успів, той опіздав 2.0

Ну шо, європа бере приклад з Норвегії. Хвате вже приймати чоловіків і непонятно кого непонятно звідки. Демократія і права/свободи в повній красі.

А тепер скажіть шо я не попереджала: як буде в Європі триндець, будуть призивати УСІХ чоловіків, без виключень.

А поки шо Поляки строять свою правову демократичну стіну - тіки непонятно з якої сторони будуть тікати і від чого
автор lilul990 • сегодня в 11:14
Ответ дляБершкомангоЗар
Это с ’не успів’ в комплекте идёт)
Я прикалуюсь, у вас нема чю
ЖивунаБагамах• сегодня в 11:43
Ответ дляСпілий баклажан
Нужно чтобы еще и депортировали всех мужчин до 60 лет.
С какой целью?Только потому,что плющит,что свой не там?Так и на войне не все,которые в Украине.Тогда все ДО ЕДИНОГО на фронт.Тогда и возвращении можно будет начинать вести беседу.Авторицу фронт тоже заждался,хватЕ сидеть и трындеть,на деле пусть все такие умные себя пусть покажут.
viter33• сегодня в 12:07
Ответ дляНовопоштинская
Они все время это говорят , как сидели там так и сидят. Вообще не знаю ни одного кто там работает , а из знакомых там человек 7
Чим ближче до вибрів - тим така риторика посилюватиметься (не знаю, коли там вибори в Німеччині). А може й до справ діло дійде.
Бо інакше ’перебити ’ крайню праву ’Альтернативу для Німеччини’ просто нема чим - економіка в ....опі, ціни на енергоносії - в космосі (дякуючи трампу), хоч за міграційну політику собі ’медаль повісять’
Джага-джага• 31 минуту назад
Ответ дляНевидимка
Пофиг - это неискренне и даже немножечко лживо, лицемерно.
Пишите, как думаете на самом деле, от души:
’Хорошо, что они не выехали и не заняли наши места, нам лучше и свободней без них’
’Пусть погибают, у нас все хорошо, здесь и сейчас’
’Мы дальновидные и прагматичные, а они - лохи’
’Кому нужны все эти ’бывшие земляки’?
Ви куку? Ви в Україні чиє місце зайняли? Це ж якщо ви не з окопа строчите, значить ви зайняли чиєсь місце . Ви - ’дальновидна і прагматична’, а вони - ’лохи’, хай вони ’гинуть, головне, що у вас все ок’. Ось це ви написали про людину, що за кордоном. Але все те саме може сказати про вас людина з лінії розмежування. Ви написали повну маячню. Бо ваше місце ніхто крім вас не займе. Ви вирішили сидіти в зоні комфорту, але винні в тому, що ви не змогли вийти з зони комфорту і відірватися від дивану - чомусь інші люди. Досить вже писати маячню про ’зайняті місця’.