Уходя дверю не хлопать• 01 апреля в 10:40
Які у вас швидкі вечері на 15–20 хв, коли сил нуль і не хочеться доставки?
Счастье_же_вот_оно• 01 апреля в 10:55
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Творог- це десерт. А коли після замаханого дня хочеться гарячого, коли напрацювався весь день, то цього творожку, як бичку пролісок, це коли в суботу, на релаксі і ввечері можна творожок
М´ясо в аерогрилі+овочі свіжі
Воно собі смажиться, поки на дивані сидиш
Последний вагон• 01 апреля в 10:57
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ще ви мною не керували
Ну наконец-то хоть какое-то подобие срача, а то как-то тухло тема идёт.
Активнее девочки, активнее.
ЖующаЯКонфету• 01 апреля в 10:57
Ответ дляИз Кукуева я
Творог 5% с бананом и ягодами (зимой смородину или вишню размораживаю).
Я на сніданок люблю творог, сметана і банан
ЖующаЯКонфету• 01 апреля в 10:57
Ответ дляЗараз все скажу
В мене завжди швидкі. Вчора такий був. 5 хв взагалі
Курка чи риба на грилі і салат найчастіше
Покажіть, якщо можна гриль і страву на грилі
Люблю ВалЄру• 01 апреля в 10:58
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
М´ясо в аерогрилі+овочі свіжі
Мити аерогріль потрібно довше ніж готувати вечерю
Люблю ВалЄру• 01 апреля в 10:58
Ответ дляЖующаЯКонфету
Пельмені, яєчня з томатним соком або чай з батоном і сиром
ОООО, божественно
ЖующаЯКонфету• 01 апреля в 10:59
Ответ дляПоследний вагон
Одно яйцо всё полностью сама сожрала?! Нихера себе прожора! Мы одним яйцом наедаемся всей семьёй, угощаем соседку и остатки кот доедет.
І не дивуюся, яйця вже по 90 грн.
У нас по три десятка на тиждень йде
Вилами по воде• 01 апреля в 11:00
Якщо для всієї родини, це будь-яке мʼясо на грилі та гарнір. Салати робить чоловік або я зелені вже помитої насиплю.
Звісно, мʼясо готується довше, мінімум 20 хв, але я закинула в мультипічку за 3 хвилини і вільна.
А взагалі у мене багато заморозки. Готувала на вихідних мʼясо по-французьки, половину спекла, другу половину заморозила. Так з усім, що готую. Тому, коли не хочу готувати, потрібно лише розкласти на деко та увімкнути духовку.
Зараз все скажу• 01 апреля в 11:00
Добра всем!• 01 апреля в 11:01
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ні, творожок - саме те
Люблю ВалЄру• 01 апреля в 11:02
Ответ дляДобра всем!
Ні, творожок - саме те
Людина після роботи хоче гарячої їжі, а не сухомятку
Добра всем!• 01 апреля в 11:02
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ні
Зілля до весілля• 01 апреля в 11:02
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Чому творог десерт? Там багато білку і, жиру, якщо домашній. Зелень - приправи: і страва солона
ЖующаЯКонфету• 01 апреля в 11:02
Ответ дляЛюблю ВалЄру
ОООО, божественно
Дякую.
Коли нема смачних помідорів в магазинах, я затарююся соком.
Зараз в трьох маркетах одні й ті самі помідори, як з одного ящика по 199, а на минулому тижні, купила такі смачні були по 189
Безсовісна кума• 01 апреля в 11:04
Ответ дляЛюблю ВалЄру
а мені оті пластини від грилю, як згадаю, аж тошно
Добра всем!• 01 апреля в 11:04
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Миє посудомийка
ЖующаЯКонфету• 01 апреля в 11:04
Ответ дляЗараз все скажу
Гриль тефаль
Дякую.
А філе на гриль кладете сире і обсмажується так?
Бо я дружу лише з мультипічкою і духовкою, сьогодні на обід варитиму бульйон
Я_и_моя_собака• 01 апреля в 11:05
Завжди в морозилці є запас домашніх пельменів або вареників.
Тож каструлю з водою на плиту, зварила, сметану на стіл поставила - і нате вам найпростішу і найшвидшу вечерю.
Макарони з сосисками теж швидко, так же, як вареники.
Будь яка каша трохи довше, але над нею стояти не треба - засипав в каструлю і пішов. Поки вариться, можна салат зробити і м´ясо/рибу посмажити.
Ще дуже швидко буде розігріти щось, що приготували зазделегідь: голубці, тушковану з м´ясом картоплю або капусту, макарони по флотськи, лазанью тощо.
Зараз все скажу• 01 апреля в 11:05
Ответ дляДобра всем!
Ні, творожок - саме те
Мені теж. Люблю сир на вечерю
Зараз все скажу• 01 апреля в 11:05
Ответ дляБезсовісна кума
Пергамент. Гриль чистий
Безсовісна кума• 01 апреля в 11:06
Ответ дляЗараз все скажу
Пергамент. Гриль чистий
теж стала так робити
ЖующаЯКонфету• 01 апреля в 11:06
Ответ дляЗілля до весілля
Бдля такої страви моя сестра ще купує солоне масло. Любить творог солоний з зеленню і кмином, а я люблю солодкий
Зараз все скажу• 01 апреля в 11:06
Ответ дляЖующаЯКонфету
Дякую.
Звичайно, що сире, замариноване зазвичай
ЖующаЯКонфету• 01 апреля в 11:08
Ответ дляЗараз все скажу
Дякую.
Може теж куплю. Мені апетитно виглядають ті смужки, люблю засмажене.
Нещодавно відкрила для себе смажені пельмені і вареники
Зараз все скажу• 01 апреля в 11:09
Ответ дляЖующаЯКонфету
Дякую.
Якщо у вас є мультипіч то гриль зайвий мені здається
ЖующаЯКонфету• 01 апреля в 11:11
Ответ дляЗараз все скажу
Я мульті свою люблю, але вона не дає тих смужок, а я хочу
Гореотума• 01 апреля в 11:14
Я почала практикувати взагалі не вечерять в такі дні. Це тільки моральний голод, повірте.
Людям не треба 3 рази в день їсти насправді. Це звичка.
Але сім´я і діти цього не зрозуміють)))
Макарони і сосиски для них.
Пельмені домашні в морозилці завжди діжурять
Ну і я у вихідні багато м´яса напікаю, на пепекус завжди є. Додати овочі і гарнір от і вечеря
Але сім´я і діти цього не зрозуміють)))
Макарони і сосиски для них.