Пес Патрон• 13 июля 2023
Чи шкодуєте, що звільнились з роботи?
Зараз в роздумах. Багато фактів не влаштовує, але є страх не знайти роботу по спеціальності. Як визначитись?
іронічна антитеза• 13 июля 2023
Дивлячись яка спеціальність.
Я звільнилась за місяць до війни, й досі не працюю, все полетіло.
бибизяна• 13 июля 2023
Да. Дуууура. Была классная работа в Европе, к мужу вернулась на свою голову.
Мовчу, але хочу• 13 июля 2023
Я, наприклад, так постійно робила. Знайшла нову, звільнилась зі старої. Багато разів було, що на попередній останній день працюю скажімо в вт, на нову виходжу в ср. Максимальний розрив між роботами, здається, був 3 тижні. Та і робот в мене було більше 10 точно, але я з 16 років працюю
Несемо світло разом• 13 июля 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
А як це звільнитися сьогодні на сьогодні якщо офіційно працюєшь?
За угодою сторін можна швидко і то не сьогодні на завтра - керівництво дуже неохоче йде на такий варіант, може відмовити, і шо тоді (лише за власним бажанням?
А за власним бажанням за дві неділі писати потрібно. Офіційна процедура звільнення не така швидка як хотілось би. Хіба по статті швидко - але нашо воно в трудовій.
Це якщо неофіційно повідомив і все - і те якщо там не якийсь триндець так і те потрібен якийсь час - бо якось непорядно виходить..
Мовчу, але хочу• 13 июля 2023
Ответ дляНесемо світло разом
За 2 тижні писала заяву, відпрацьовувала і йшла на іншу роботу. Жодного запису за згодою сторін
Мрію про космос• 13 июля 2023
Я якраз знайшла нову роботу, пройшла співбесіду, зп вища , але і навантаження більше в рази, ось думаю, вже й стара робота не така погана видається..