Я нє Матрьошка!• 13 июля 2023
Племінник вступив в уні в Польщі, я в шоці....
Я рада за нього але я не розумію як таке можливо.... Племінник пройшов !онлайн! співбесіду в університет у Польщі, де його спросили тільки закони Ньютона і все ... він зарахований... Я коли готувалася до вступу в КПІ, рік сиділа над книжками , він зовсім не готувався, бо працював. Перший семестр безкоштовно, за другий платити еквівалент 500 дол. З жовтня буде вчити польську. В Польщі знаходиться з грудня 2022, працював на фабриці помічником , мову трішки підвчив але в мене питання невже так легко вступити до вишу у Польщі чи це йому повезло?
Яжбоматуся• 13 июля 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Добре, в мене дочка в наступному році буде вступати і тепер я вже не хочу ніякого навчання закордоном. А за племінника я дуже рада, тому що в нього дуже важке дитинство
Ну когда поступала в универ Каразина, то на математике нужно было просто написать теорему Пифагора. И еще парочка такой же фигни. Потому как контракт.
Так не в загранице дело )
Агент Пинкертона• 13 июля 2023
Нет, конечно, очень тяжело. Но есть выши для иностранцев для заработка на них. Туда всех берут, лишь бы платили. Зря он туда пошёл, его все равно никуда потом не возьмут на работу.
Агент Пинкертона• 13 июля 2023
Мне обидно, что дочка не подала документы в этом году на архитектуру. Сказала, что вышка сейчас не нужна и очень тяжёлые экзамены. Нет смысла напрягаться. Нужно зарабатывать и уехала из Польши
Затишне кубло• 13 июля 2023
Автор, верю. У меня младший брат в прошлом году поступил на следователя, на тот момент он даже не знал польского. Сама удивляюсь
Наша взяла• 13 июля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
я якось гуглила це питання (мій однокласник відправив на навчання туди не надто здібного сина) - мені гугл показав 8 навчальних закладів. Вже не згадаю, але було щось з менеджменту і ветеринарії ще точно.
Так, подивилася, ветеринарний - це окремий універ, я думала це факультет Щафаріка, як і медичний. Але він існує з 1950 року і є найкращим ветеринарним вишем країни.
Так, є приватний по менеджменту безпеки. І декілька філіалів універів з інших міст. Немає такого, щоб прям створена купа навчальних закладів під українців. Просто самі словаки останнім часом намагаються вступати в вузи більш розвинених країн і є місця для українців. Але те, що я чула - високі вимоги при навчанні і великий відсів. Була на Дні відкритих дверей на юридичному факультеті: вступити з високими балами легко, але потім жорсткий відсів.
Агент Пинкертона• 13 июля 2023
Ответ дляКуда_бежать
Автор ви або не в курсі, або чогось не договарюєте. В універ треба подати документи з гарними оцінками + підтверження знання мови для іноземців ( а саме так у вишах вважають українців, незважаючи що багато хто виїхав із-зі війни - ніяких поблажок немає ) Ну і всі виші у Польші платні. Просто порахуйте додаткові витрати - проживання, харчування, проїзд, візу у майбутньому.Сума чимала.
Чего это выши в Польше платные? Ещё и за выши платить, кому они сдались тогда? бесплатно у нас в Политехнике Познаньскей. Ещё и стипендию можно получать.
Агент Пинкертона• 13 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
Вы ещё скажите, что в какой то престижный ВУЗ поступил?
Взяли туда, где был недобор. Что удивительного?
Ещё и платно
Агент Пинкертона• 13 июля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Поступить не равно закончить
Затишне кубло• 13 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Поступить не равно закончить
Зависть плохо. Уже закончил первый курс, очень хорошо подтянул польский, а вам нужно не завидовать молодежи, вам тоже никто не запрещает или возраст уже не тот?
Агент Пинкертона• 13 июля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Какая зависть?
зачем мне учиться уже, если я как сыр в масле катаюсь?
свое отучилась. А дочка отказалась от архитектурного в этом году, ибо нет перспектив.
Вам нужно задуматься не о зависти, а о дипломе, который очень тяжело получить в Польше в отличие от относительно лёгкого поступления.
Анонім Секретар• 13 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Ребенок знакомой, тоже так решил. Поработал подсобником и вернулся поступать дальше ))
Анонимба• 13 июля 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Проходьте далі,
З нашим атестатом та знанням польської реально .
Анонимба• 13 июля 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Марно
Вища освіта в Польщі сильніша за нашу.
Школа слабша. Але починаючи з ліцею дуже сильна.
Вища освіта в Польщі сильніша за нашу.
НашлаПерепискуМужа• 13 июля 2023
Ответ дляНаша взяла
Зрозуміло, дякую.
Але вважаю все ж, що нам не потрібні адвокати закордонної освіти. У нас велика демографічна катастрофа вже за крок, нам самим люди потрібні.
НашлаПерепискуМужа• 13 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
у вас? :(
Тріль підпільний• 13 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
А можна посилання на ось те безкоштовно, а то не знайшла.
Тётя Хрюша• 13 июля 2023
Ответ дляПростоваля
А вы самокритичны. Назвали себя лузером🤣
Кандидатскую где защитили?
У меня много знакомых закончил Шеву. Кандидатские они защитили заграницей, все работают заграницей, легко интегрировались, а через 3 года рабочих контрактов все взяли ипотеки, некоторые даже не одну.
И вижу тех, кто защитил кендидатские в Украине. Плачут, что не туда свернули. Живут или в квартирах своих родителей, хрущах или на съеме. Плачут, что не туда свернули.
Кандидатскую где защитили?
Ви про що? У мене знайомих, які закінчили Шеву точно більше як у вас, бо одногрупники й однокурсники обох батьків, одногрупники й однокурсники мої)) до фіга народу й різні в кожного історії. От, прямо дуже різні))).
Іпотека мені не потрібна, батьки на повноліття подарували трикімнатну квартиру 🫢
Чоловік теж знайшовся не бездомний, перші сімейні конфлікти - в чиїй квартирі жити, вони на відстані 10 хвилин😂
Хіба ми про це говоримо? Міряємося чимось?
Я ні, ви точно маєте такий намір, бо говорите про це і переводите тему на це.
Ми говоримо про суть освіти, вибір вузу. У нас вона наче й добра (була), але в реальному житті все трошки інакше. І якщо 20 років назад КПІ був непоганим технічним університетом, то зараз це історія про те, як ви сидите вдома і онлайн щось там вчите або не вчите. Причому, часто щось вчите теоретичне і застаріле. Вдома) По відеолекціях, відеоурока і тд.
Про Вернадку лише чули може раз
Студентське життя все повз, у чатиках.
І все оце щоб що? В чому сенс такої науки якщо ви не Сковорода? (Мій син «Сковорода» (супер здатність до самоосвіти, супер мотивація, супер самоконтроль і відповідний результат, а донька ні і я бачу який відсоток дітей, які ні разу не «Сковорода»).
Стати найкращим ким? Де? Нащо? Яка мета банкету?
Обравши європейський вуз зараз, ви отримаєте зовсім іншу кашу на тарілці. Не кажучи про безпечну спокійну обстановку. І ще й диплом не доведеться підтверджувати. А повернутися завжди можна. Це легше в рази як виїхати.
Тому легкість вступу десь там це ніпрощо.
І не свідчить про поганий рівень навчання - тире - освіти.
І не пророкує поганих знань і поганого життя.
Про Вернадку лише чули може раз
Студентське життя все повз, у чатиках.
Агент Пинкертона• 14 июля 2023
Ответ дляТріль підпільний
В любой вуз обращаетесь, если есть матура.
Агент Пинкертона• 14 июля 2023
Ответ дляТріль підпільний
З того, що я чула від студентів, після першої сесії 30-40% відраховують і т.д. але наші молодці, трудяжки, в більшості всі вчаться. Взагалі наші діти потрапили в такі стрес умови, як ніхто в світі. Їм прийшлося за рік вивчити польську-німецьку-італійську-французьку і вчтися нарівні з носіями мови в їхніх університетах, в переважній більшості великі молодці. Але Україна катастрофічно втрачає молодь, за два роки така маса дітей виїздить на навчання, що це катастрофа на майбутнє. Словаччина, Чехія, Польща дають нашим дітям пільги у вигляді безкоштовного навчання і отримують розумну молодь, а ми втрачаємо!!!
И до войны как бы так было, только статуса УКР никто не давал, все сами-сами, аренда, еда, платные документы и т.д.
Агент Пинкертона• 14 июля 2023
Ответ дляVIP Mama
Пишу за вступ цього року. Наш сертифікат В2 на знання англійської приймальної комісії Ягелонського університету не був потрібен. Співбесіда проходила протягом 25-30 хв. англійською мовою. А ось до Академії Моджевського приймають із сертифікатом.
Почему экзамен на английском? В Ягеллоне год подготовки зерувка - изучение польского
Агент Пинкертона• 14 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Нет, она выходит на работу 4 тысячи евро. Не интересуется глупостями типа получения дипломов
Агент Пинкертона• 14 июля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
2-3 года поработает , возьмёт ипотеку на 2 квартиры, сдаст в аренду и будет жить типа в Испании или Азии
Агент Пинкертона• 14 июля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
у вас? :(
В Польше, если есть матура и мозг
Агент Пинкертона• 14 июля 2023
В любом случае тема неактуальная. Наивные платят деньги в вузы, надеясь, что это хорошо для детей. Умные быстро осваивают ИИ и знают, что 90% профессий в течение 8 лет потеряют актуальность. Нечего обсуждать.
Дверной_Проем• 14 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
а если бы умела считать, поняла бы что это не чистыми 4 тыс евро