Я нє Матрьошка!• 13 июля 2023

Племінник вступив в уні в Польщі, я в шоці....

Я рада за нього але я не розумію як таке можливо.... Племінник пройшов !онлайн! співбесіду в університет у Польщі, де його спросили тільки закони Ньютона і все ... він зарахований... Я коли готувалася до вступу в КПІ, рік сиділа над книжками , він зовсім не готувався, бо працював. Перший семестр безкоштовно, за другий платити еквівалент 500 дол. З жовтня буде вчити польську. В Польщі знаходиться з грудня 2022, працював на фабриці помічником , мову трішки підвчив але в мене питання невже так легко вступити до вишу у Польщі чи це йому повезло?
автор Я нє Матрьошка! • 13 июля 2023
Ответ дляДверной_Проем
ну вы и язва, важке, не важке, а родители ему оплатят учебу, завидуйте
Самі ви язва, батьки нажаль .... Не зможуть нічого дати, тільки я і бабуся опікувались, не кажіть коли не знаєте, це мій духовний син, я його хрестила, він дуже гарний хлопець, проходьте краще далі.
П´яна вишня• 13 июля 2023
Ответ дляразмахер
Украинцев по упрощенной системе берут сейчас, я так поняла
В нормальный вуз нет
Дверной_Проем• 13 июля 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
та я вижу как вы за своего духовного сына распереживались. он еще и резиденство Польши получит, а потом гражданство.
Ужгород• 13 июля 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Соромно заздрити власному племіннику. Фу такою бути.
Завидую людям, которые считают что все им завидуют.
Счастливые люди
Запароленое одеяло• 13 июля 2023
Ответ дляУжгород
Счастливые люди
На здоров´я!)
Zir-K• 13 июля 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Добре, в мене дочка в наступному році буде вступати і тепер я вже не хочу ніякого навчання закордоном. А за племінника я дуже рада, тому що в нього дуже важке дитинство
Чего не хотите ей учебу заграницей?
Хотите чтобы здесь мучалась всю жизнь и думала как мужа и сыновей отсюда вывезти?
Проработник• 13 июля 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
чому заздрість ви всюди бачите? Людина здивована...
Сільський ансамбль• 13 июля 2023
Что бы поступить в польский вуз, надо сертификат на В2 сейчас. Хорош брехать тут.
Блиск думки• 13 июля 2023
Мені цікаво - що то буде за освіта і де всі ті, будуть працювати. Беруть практично всіх в польські вузи без іспитів
Сільський ансамбль• 13 июля 2023
Может он поступил в школу полицеальную. Там да, ничего не надо кроме диплома школы
Запароленое одеяло• 13 июля 2023
Ответ дляПроработник
Справді, чому ж я бачу заздрість? Буцімто ’любляча’ тьотя замість радіти за племінника описує, як тяжко їй дався вступ свого часу, і дивується, як це він так легко вступив. Ви наївна чи тролите?
Тётя Хрюша• 13 июля 2023
Автор, як людина, що має червоний диплом Шевченка і кандидатський ступінь що можу відкоментувати)
Освіта - це що таке?
Це сукупність знань та умінь, що дадуть вам змогу надалі працювати в обраній професії. Якість освіти залежить від якості (читай рейтингу ВУЗу). Або ні🫢
Окрім цього, освіта - це комунікація та соціалізація. І тут якраз рівень та місцезнаходження закладу освіти надзвичайно важливі.
Яка освіта у нас? Прекрасна! На папері.
А по факту застаріла, з поганою навчальною (й особливо, науково-дослідною, практичною) базою, нецікавими нудними лекціями викладачів за профанаційними й зкомпілтованими чи відверто наплагіаченими курсами їхніх же лекцій, без жодних заслуг у науці і часто, які самі свого часу по блату ці посади обійняли. І не зігнати. А ще - погані гуртожитки, досить висока вартість навчання (навіть, бюджетного, знаю)) при мінімальних гарантіях працевлаштування. При нульових гарантіях, точніше.
І ще диплом ари виїзді майже будь-куди треба задорого й довго та муторно підтверджувати.
Ні, є виключення!
Але їх мало) На фоні маси описаного мною як сучасний реальний стандарт освіти, УКУ один🫢
А зараз ще й війна і тому якість освіти ще впала, а соціалізація і досвід життя у іншому місті взагалі практично зведено до нуля.

Тому в цих обставинах є сенс ширше дивитися на освіту, це раз. Традиційно вкладалися фінансово в самоосвіту, це два.

Якщо говорити про вступ по співбесіді… є ВУЗи, що тупо заробляють, їм фіолетово, а невисокий рейтинг не створює напливу. Є специфіка легкого вступу й дуже складного навчання (Словакія). Є грантові програми і політика допомоги тим чи іншим. Теж фактор.
Радійте за дитину, нехай його доля складеться успішно!
Жодна освіта чи її відсутність не гарантує супер життя. І, до речі, усі знайомі мені відмінники - лузери у житті. А випускники вторинних навчальних закладів часто дуже успішні.
Проработник• 13 июля 2023
Автор ви самі відповіли на своє питання. У нас також море подібних приватних вузиків, які з радістю візьмуть без екзаменів і знань, аби ви платили. Це такий варіант.
автор Я нє Матрьошка! • 13 июля 2023
Ответ дляZir-K
Чего не хотите ей учебу заграницей?
Я задумалась над уровнем образования, если так легко поступить... Пока война его вывезли и он будет учиться в Польше, но потом будем узнавать как перевести его в КПИ , если такое возможно. В КПИ реально было нелегко поступить и учиться, но и знания давали хорошие без взяток и т.д.
VIP Mama• 13 июля 2023
Донька закінчила школу цього року. Вступала до одного з рейтингових ВНЗ Польщі на два факультети (різні спеціальності) по співбесіді. Варіант навчання за держ.гроші не розглядали, тому що їй потрібне навчання англомовне. Пройшли за підсумками співбесіди на обидва факультети. Сказати, що співбесіду було ’на раз плюнути’, не скажу. Але вона й йшла до цього понад 2 роки (репетитори, МАН). Високий бал атестата та її золота медаль навіть не розглядали, як ’бонус’ до її знань. Важливим був результат співбесіди. І як я зрозуміла, багато ВНЗ Польщі проводять саме співбесіду, їм важливе живе спілкування та мотивація майбутнього студента.
Проработник• 13 июля 2023
Ответ дляZir-K
Чего не хотите ей учебу заграницей?
а там вы считаете красота? наши бабы такие наивные, считают там медом для украинцев намазано.
Проработник• 13 июля 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
кожен бачить ситуацію в межах своєї розпущеності. В вашому світі це виглядає так....
Грушки-яблочки• 13 июля 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Польша ещё не вся заграница. Попробуйте в Англии поступить
Запароленое одеяло• 13 июля 2023
Ответ дляПроработник
Ну ось -- про ваш власний світогляд подумайте самотужки, якщо буде бажання і сили.
Вмію заміряти найкраще• 13 июля 2023
Мій студент вступив в універ просто написавши мотиваційний лист і відправивши його. Ірландія
Навчання безкоштовно
Універ давав для вступу українців певні квоти. Це було минулого року
Тому можливо все
Племінника вітаю 🎉
Вмію заміряти найкраще• 13 июля 2023
Ответ дляVIP Mama
Вітаю !
VIP Mama• 13 июля 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Вітаю !
Дякую!
автор Я нє Матрьошка! • 13 июля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Освіта - це що таке?
Яка освіта у нас? Прекрасна! На папері.
Ні, є виключення!

Дякую за такий грунтовний коментар, щиро дякую
Вмію заміряти найкраще• 13 июля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Освіта - це що таке?
Яка освіта у нас? Прекрасна! На папері.
Ні, є виключення!

Класно написали 👌
Абсолютно погоджуюсь
Дверной_Проем• 13 июля 2023
Ответ дляПроработник
По посту видно, что они не близки, у автора претензия - она же училась, а он нет(хотя откуда такие выводы про него?). Да какая разница, заработал на заводе своем и оплатил учебу или экзамен. Он не на фин обеспечении автора, поэтому в принципе поступил и хорошо. Видимо он не совсем дурак и не нуждается в опеке.
Бокс-орун• 13 июля 2023
Ответ дляДверной_Проем
Ну то вже він сам вирішить,треба воно йому чи ні) Автоматом резидента і громадянство поляки не роздають
Zir-K• 13 июля 2023
Ответ дляПроработник
Смотря с чем сравнивать

По сравнению с Афганистаном, Сомали и Украиной там лучше

Ну а если вы из США или Англии, то да, у вас лучше
автор Я нє Матрьошка! • 13 июля 2023
Ответ дляДверной_Проем
Он ничего не платил, он сам поступил! То что он заработал, вложил в крипту, но это отдельная история
МояХатаЗкраю• 13 июля 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
так рада, шо аж цю тему настрочила
Плекаю думи• 13 июля 2023
В Польщі є різні вузи і різні вимоги
Мова ж не про топовий вуз явно в який поляки вступають по декілька років а щось просте