пАлАвинкА• 13 июля 2023
Дуже суха шкіра тіла.
Чим зволожувати руки , ноги ? Маю діагноз гіпотеріоз. Думаю він теж на це впливає.
АфродитаПетровна• 13 июля 2023
Ви про крем для тіла чули?
Молочко?
Після кожного прийняття душу …І не буде проблем, тим більше літом.
Молочко? Після кожного прийняття душу …І не буде проблем, тим більше літом.
Нашли в капусте• 13 июля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Ви про крем для тіла чули?
Молочко?
А вы слышали, что можно нормально общаться?
Нашли в капусте• 13 июля 2023
Попробуйте заменить гель для душа на масло для душа. Будет не так сушить. Ну и крема после душа. Еще скаб колистар с маслами, после него кожа более напитанная.
Ms. Android• 13 июля 2023
Впливає, я теж з гіпотериозом. Зараз дуже скаче ТТГ. Як тільки змінюється, чешуся як скажена від сухості. 😢 Для ніг використовую синю нівею, для рук непогано Цикапласт, але все одно змінюю весь час. Біодерму, Топікрем, Урьяж, Емоліум беру. Їх і для рук, і тіла. Обличчя - теж окрема лінія, ледь підібралася маю чутливу і реактивну шкіру помимо сухої.
Нашли в капусте• 13 июля 2023
Если очень сильно сухие места есть, рекомендую также eucerin с мочевиной 30 процентов. Очень помогает, но его не рекомендуют постоянно использовать
Моторошні троянди• 13 июля 2023
У мене теж все сухе, бо ЩЗ видалена і мабуть такий вплив пішов....коротше, використовую для тіла молочко ив роше кокосове та олія з насіння шипшини для догляду за шкірою (брала на айхербі), вона взагалі і для обличчя, і для попи
. То як мажусь постійно, все ок. Як пропущу пару днів - знов сухе, нос прям пльонка-шкурка відлущується((
пАлАвинкА
• 13 июля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Ви про крем для тіла чули?
Молочко?
Стукайте більше себе. Невже не зрозуміло , що якби звичайні засоби допомагали, то не виникло б питання.
Веселуха Муха• 13 июля 2023
Крем, бажано аптечний як для атопіків, недорого но прикольно Cerave з керамідами (або Avene Xeraxalm, Uriage Xemose, Bioderma Atopicontrol)
Ловлю капці• 13 июля 2023
1. Заменить гели для душа на масло (в зависимости от фин/возможностей bioderma и ей подобные либо l´occitane миндальное - оно на основе масла виноградных косточек, на теле оставляет прям жирную пленочку)
2. Каждый раз после душа используйте кремы/лосьоны с мочевиной (urea), например, cerave, eucerin
3. Пейте побольше воды