Кили и Манджаро• 13 июля 2023
Яку тату ви хочете або яку вже маєте?Фото?
Хочу зробити на плечі, щоб переходила до грудей.
Але не можу визначитися.
Помидорина• 13 июля 2023
Не хочу і не маю. Партаки виглядають гидотно, навіть зроблені в ’дорогого майстра’.
А, зараз звісно напишуть, що навіщо я коментую? А от просто так)
Пенек Возмездия• 13 июля 2023
Автор, зайдите на пинтерест. У меня нет, но помогала выбирать. Там много идей разных.
СМСница• 13 июля 2023
Ответ дляПомидорина
На вашу думку всім пофіг. Нашо я це пишу - просто так. Наприклад, вважаю що ви немаєте смаку)
Аноним_Русалка• 13 июля 2023
Немаю і робити не буду ніколи. Подобається щось маленьке, акуратне, символічне. А набиті рукава, великі беззмістовні не подобаються. Але це не моє тіло, то не моє діло :)
Помидорина• 13 июля 2023
Ответ дляСМСница
Вам настільки пофіг, що витратили час на коментар? Вірю-вірю)
Байрактарна• 13 июля 2023
мої тату - лише мої, я навіть і не думала, що треба робити як у когось
СМСница• 13 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Так в мене є час)
Помидорина• 13 июля 2023
Ответ дляСМСница
Так в мене є час)
Це чудово. До речі, ´не маєте’ пишеться окремо)
СМСница• 13 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Дякую, я в курсі)
Помидорина• 13 июля 2023
Ответ дляСМСница
Дякую, я в курсі)
А з ваших коментарів так і не подумаєш...
СМСница• 13 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Не всі дано думати) впевнена ви кращі в чомусь іншому)
Помидорина• 13 июля 2023
Ответ дляСМСница
Не всім, погоджуюся) Зате у вас багато вільного часу, це мабуть компенсує деякі речі)
Несу добро людям• 13 июля 2023
Зробила на грудях тимчасову. На 3 курсі. Яка я молодець, що не постійну)
СМСница• 13 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Які?)
Бандитка Сью• 13 июля 2023
Ответ дляФрекенБок
Немає жодної, хотіла б щось таке маленьке
Ой, класс 😍
Помидорина• 13 июля 2023
Ответ дляСМСница
Які?)
А ви спробуйте перевірити свої коментарі з допомогою будь-якого текстового онлайн-редактора, можливо зрозумієте, які)
Кили и Манджаро
• 13 июля 2023
Ответ дляБандитка Сью
Вот такая есть. Хочу еще на руке. Пока придумываю эскиз.
А что она значит?
Кили и Манджаро
• 13 июля 2023
Ответ дляYarosh10
Не оригінально, але люблю їх:)
Супер.
Тоже хочу на бедре.
АдеКВАтная• 13 июля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Зараз на морі… ті всі тату як брудне тіло. Фу
СМСница• 13 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Ваші повідомлення формуються за допомогою редактора випадкових слів? Бо в них відсутнє смислове навантаження))
Бандитка Сью• 13 июля 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Супер.
Тоже хочу на бедре.
Это древний христианский символ. Его оставляли христиане в катакомбах на месте своих встреч во время гонений в первые века после распятия Иисуса Христа.
В середине рыбки - акроним ’Иисус Христос Божий Сын Спаситель’. По-гречески эти буквы образуют слово ’ихтис’, т.е. рыбка ))) У моего мужа такая же татуировка. Сделали себе на 10-ю годовщину свадьбы.
Кили и Манджаро
• 13 июля 2023
Ответ дляБандитка Сью
Оригинально и красиво.
Помидорина• 13 июля 2023
Ответ дляСМСница
Удалено администрацией...