Кили и Манджаро• 13 июля 2023

Яку тату ви хочете або яку вже маєте?Фото?

Хочу зробити на плечі, щоб переходила до грудей.
Але не можу визначитися.
Помидорина• 13 июля 2023
Не хочу і не маю. Партаки виглядають гидотно, навіть зроблені в ’дорогого майстра’.
А, зараз звісно напишуть, що навіщо я коментую? А от просто так)

Пенек Возмездия• 13 июля 2023
Автор, зайдите на пинтерест. У меня нет, но помогала выбирать. Там много идей разных.
СМСница• 13 июля 2023
Ответ дляПомидорина
На вашу думку всім пофіг. Нашо я це пишу - просто так. Наприклад, вважаю що ви немаєте смаку)
dulenok• 13 июля 2023
Хочу феникса на лопатке...давно хочу, но все никак. Пока ещё не видела на фото такого, как мне хочется...
Аноним_Русалка• 13 июля 2023
Немаю і робити не буду ніколи. Подобається щось маленьке, акуратне, символічне. А набиті рукава, великі беззмістовні не подобаються. Але це не моє тіло, то не моє діло :)
Помидорина• 13 июля 2023
Ответ дляСМСница
Вам настільки пофіг, що витратили час на коментар? Вірю-вірю)
Байрактарна• 13 июля 2023
мої тату - лише мої, я навіть і не думала, що треба робити як у когось
СМСница• 13 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Так в мене є час)
Помидорина• 13 июля 2023
Ответ дляСМСница
Так в мене є час)
Це чудово. До речі, ´не маєте’ пишеться окремо)

СМСница• 13 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Дякую, я в курсі)
Помидорина• 13 июля 2023
Ответ дляСМСница
Дякую, я в курсі)
А з ваших коментарів так і не подумаєш...
Мая твая не панимать• 13 июля 2023
Золотые купала.
СМСница• 13 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Не всі дано думати) впевнена ви кращі в чомусь іншому)
Помидорина• 13 июля 2023
Ответ дляСМСница
Не всім, погоджуюся) Зате у вас багато вільного часу, це мабуть компенсує деякі речі)
Несу добро людям• 13 июля 2023
Зробила на грудях тимчасову. На 3 курсі. Яка я молодець, що не постійну)
ФрекенБок• 13 июля 2023
Немає жодної, хотіла б щось таке маленьке
Yarosh10• 13 июля 2023
Не оригінально, але люблю їх:)
СМСница• 13 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Які?)
Бандитка Сью• 13 июля 2023
Вот такая есть. Хочу еще на руке. Пока придумываю эскиз.

Бандитка Сью• 13 июля 2023
Ответ дляФрекенБок
Ой, класс 😍
Помидорина• 13 июля 2023
Ответ дляСМСница
Які?)
А ви спробуйте перевірити свої коментарі з допомогою будь-якого текстового онлайн-редактора, можливо зрозумієте, які)
автор Кили и Манджаро • 13 июля 2023
Ответ дляБандитка Сью
А что она значит?
автор Кили и Манджаро • 13 июля 2023
Ответ дляYarosh10
Не оригінально, але люблю їх:)
Супер.
Тоже хочу на бедре.
АдеКВАтная• 13 июля 2023
Ніякої, ніколи в житті
АдеКВАтная• 13 июля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Зараз на морі… ті всі тату як брудне тіло. Фу
СМСница• 13 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Ваші повідомлення формуються за допомогою редактора випадкових слів? Бо в них відсутнє смислове навантаження))
Бандитка Сью• 13 июля 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Супер.
Тоже хочу на бедре.
Это древний христианский символ. Его оставляли христиане в катакомбах на месте своих встреч во время гонений в первые века после распятия Иисуса Христа.
В середине рыбки - акроним ’Иисус Христос Божий Сын Спаситель’. По-гречески эти буквы образуют слово ’ихтис’, т.е. рыбка ))) У моего мужа такая же татуировка. Сделали себе на 10-ю годовщину свадьбы.
Yarosh10• 13 июля 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Супер.
Тоже хочу на бедре.
Шукайте те, що подобається, ставте цю картинку на заставку і хай стоїть місяців 3, якщо набридне- отже не ваше)
І стегно якраз таки не боляче бити.
автор Кили и Манджаро • 13 июля 2023
Ответ дляБандитка Сью
Оригинально и красиво.
Помидорина• 13 июля 2023
Ответ дляСМСница
Удалено администрацией...